Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaa adım atamıyorum Teli de yanımda gezdiremiyprum adım yok diye kaptan kızıyoe ama kilo veriyorum evde hareket hakimdeyim sürekli ne yalan söyleyim yazmaya çekiniyorum o yüzden haftaya yarışmaya girmeyeceğim hatta kendi halimde menü yazarım artık
Sen elinden geleni yap
Kilo vermen takim yuzdesinde daha cok etkili
Dun menu de paylasmamissin
Kacamaklarinda vardi

Kaptan olmak kolay değil onlarda elinden geleni yapiyorlar
Amaclari motive etmek

İyiyim bitanem evdeyim bugün de 😘 çok soğuk ya çıkmak istemiorm
Ağrı kesici jel sürsen? Halsizlik de mi var kuzum
Asıl soru sende ne yok olacaktı 🤭valla buralar da çok soğuk TLF burayı-13 gösteriyor isinamiyorum da bugün hayırlısıyla bir bitseydi🙏akşam oldu ezan okundu çıkma evden 💋

Sen elinden geleni yap
Kilo vermen takim yuzdesinde daha cok etkili
Dun menu de paylasmamissin
Kacamaklarinda vardi

Kaptan olmak kolay değil onlarda elinden geleni yapiyorlar
Amaclari motive etmek
Haklsın canım onlara söylediğim bir şey yok zaten yapamıyorum diye yazmadım dedim Neyse ki kilo vermişim cuma yüzdekisi etkilemeyeceğim inş
Olur yazarım Bugün biraZ adımım da var🙈

Yaa adım atamıyorum Teli de yanımda gezdiremiyprum adım yok diye kaptan kızıyoe ama kilo veriyorum evde hareket hakimdeyim sürekli ne yalan söyleyim yazmaya çekiniyorum o yüzden haftaya yarışmaya girmeyeceğim hatta kendi halimde menü yazarım artık
Ne diyebilirim bilmiyorum. Kizmak degil, uyariyoruz. kendim için degil sadece bunu bilin. Amacımız kg vermek, verdirmek. Takımlar bunun için kuruldu. Sadece diger arkadaslara haksizlik oluyor üzgünüm

Ne diyebilirim bilmiyorum. Kizmak degil, uyariyoruz. kendim için degil sadece bunu bilin. Amacımız kg vermek, verdirmek. Takımlar bunun için kuruldu. Sadece diger arkadaslara haksizlik oluyor üzgünüm
Haklısnncanım ilk defa katıldım zaten ben yapamıyorum sanırım üzmek istemem kırdıysam k bakma

X