Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İsteğe bağlı değil canım ..
bir gün kırmızı takım kaptanı adını şak diye söyleyiverir benim gibi dumur olma hazırlıklı ol
Eyvaahh hayırlısı bakalım şimdiden sesleniyorum kırmızı takım kaptanına beni seçme gülüm yapma bunu bana

Şükürler olsun beni bekleyen kuzulara kavuşmaya gidiyorum her gün onların gözündeki o ışığı o sevgiyi görmek harika bir duygu bugün onlara çiğ köfte partisi yapacağım
Kac öğrencin var cok sanslilar ne guzel düşünmüşsun

Cigkofte yaparken cok yemezsin değil mi

Kac öğrencin var cok sanslilar ne guzel düşünmüşsun

Cigkofte yaparken cok yemezsin değil mi
Ya kaptanım yine beni düşünüyorsun 4 kişi ikinci sınıf 8 kişi 1. Sınıf
Dün 1. Sınıflara Marul yazmayı öğrettim bir öğrencim de arasına çiğköfte dürüp yeriz harika olur deyince dedim yarın çiğköfte partisi yapalım hazır aldım 1kilo yeter bol.marul.ve lavaş da aldım belli isteyene dürüm yaparım diye hızlı paket servis

21 Aralık Menüsü
Sabah 10.30 Bir kayısı yumurta, domates salatalık zeytin, iki ceviz , peynir , bir kaşık bal, çeyrek simit

13.00 Sade Türk kahvesi
16.00 Bir mandalina, yarım elma
18.00 Şiş Adana' nin kiymasi , avuç içi kadar pide, bol salata, közlenmiş biber, domates
( Dün akşam eşimin ertelenmiş doğum günü yemeğimiz vardı.)
Bitki çayları, detoks suyu
İki litre su
Spor

Aijoo Zipzip-

ggüüünnaayyyddıınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

yıl sonu işler çok yoğun diye eskisi kadar burada olamıyorum
maşallah bi geliyorum uuuuuuuuuu kaç sayfa

sabah
gronola
yeşil çay

öğlen
1 havuç
1 elma

akşam
yarım katıklı ekmek (hataylı olmak zor)
yarm tabak kabak yemeği

1.5 lt su

5635 adım

Aynen eşim evet desin sokaktan sahipleneceğim hemen,birde çok hayvanlarla arasıda yok bişide diyemiyorum.
Sende kedi mi var yoksa

Günaydın canımcım

Günaydınlar
Ortak yonlerimiz çok diye biliyordum da kedi konusunda eşimiz de ayniymis ya hanımcim ..bir he dese minnak bir kedi bulacağım kendime. Adam uzaktan seviyor evde istemiyor. ben ölünce alırsın sabret diyor.

Aynen eşim evet desin sokaktan sahipleneceğim hemen,birde çok hayvanlarla arasıda yok bişide diyemiyorum.
Sende kedi mi var yoksa
Evet abla 1 yildir bizimle nerdeyse
Annem sokakta ölmek uzereyken bulmustu
Acliktan soguktan kotu olmuş sabaha cikmaz diyorduk ama simdi bizimle
hastalandigimda oturuyor karsima bekliyor beni bunu ikinci kez yapiyor
Mamasi vs herseyini ben veriyorum belki onunda etkisi vardir ama cok hosuma gidiyor beklemesi
Ne guzel düşünmüssun

Afiyet olsun ablacim

Ortak yonlerimiz çok diye biliyordum da kedi konusunda eşimiz de ayniymis ya hanımcim ..bir he dese minnak bir kedi bulacağım kendime. Adam uzaktan seviyor evde istemiyor. ben ölünce alırsın sabret diyor.
Çok önceden evde köpek beslemiştim 2 yıl bizde kaldı sonra vermek zorunda kaldım çok kötü oluyor sarsıyor resmen.
Eşim çok sevmez nedense bişide diyemiyorum,ancak bahçeli bir ev alma durumu var o zaman alırsın diyor.
Bizim olduğumuz sitede kedi evi var arada gidip seviyorum.
Geçen avm'de skotich mi eydi yavru kedi 4 bin liraya satıyorlar.

Afiyet olsun canim oglen hic bisi yememissin bu kadar ac birakma kendini varsa yanina kuruyemis ekle meyvelerin ya da yoğurt sut sevmiyorsun çünkü

Gunaydin kizlar gece asi cokertti hala dizlerim belim agriyor
Günaydınlar çok geçmişler olsun,maalesef aşının etkileri bunlar,şifa olsun geçecek mutlaka az sabır .
Ne güzel evde bir canlının olması.
Münnoşu sev benim yerimede fotoso varmı onun.
Afiyet olsun canim oglen hic bisi yememissin bu kadar ac birakma kendini varsa yanina kuruyemis ekle meyvelerin ya da yoğurt sut sevmiyorsun çünkü
Alş benden beter baksana .
Gene durdum bende taetıldım 62 geldim genede bişi yemiyorum yani herhalde ödem var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…