Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çeyrek simit çok olmuş en az 1 hatta 2 bile olabilir di..bal bir kase hatta kavanazun yarısi muza batırılmış
o ne öyle çeyrek bir kaşık

Sitede var bizim de beni görür görmez gelir sirnaşirlar iki üç dakika mincirir gelirim eve.
İnşallah tez zamanda müstakil evine kavuşursun canım bizim zor öyle bir hayal. Çok pahalıymış skotişler...

Dun neler yedin abla
Yeidklerin ictiklerin etkilemis olabilir
Hergun tartilmamak lazim aslinda
Wc sorunun çözüldü mü

Buda bizim minik

Eklentiler

• 20210115_214912.jpg
    125,8 KB · Görüntüleme: 34
Benim çocukluktan kalma bu sevgi olayı.
Artık ne olur bilinmezde iş durumlarına bağlı bizimde eltimlerle beraber ege tarafı istiyoruz bakalım.
Geçen sene gittik baktık epey pahalıydı,şimdi yanına yaklaşılmaz herhalde.
Sorma ya görnce dumur oldum yok artık dedimmm bu fiata alınmaz sokaktan alırım can kurtarırım en azından daha çok sevap kazanırım yani.

Gercekmi cok şaşırdım
Gerçekten youtubeden videolar izledim yapılan tv programlarını izledim farkli kahve markaları denedim olmuyor bana gelen misafirlerde kendileri yapıyorlar çünkü olmuyor yani bi kahve yapamaz mi insan daki insan benim
Ki 33 yaşındayım hani misafir ağırlarım yemekler pastalar börekler yaparım yani beceriksiz değilim

Dun neler yedin abla
Yeidklerin ictiklerin etkilemis olabilir
Hergun tartilmamak lazim aslinda
Wc sorunun çözüldü mü

Buda bizim minik
Dün sabah 1 yumurta domates zeytin lor peyniri yarım dilimde ç.ekmek yedim.
Öğlende az pilav patates yemeği yedim.
Akşam aynısından yedim kapya biber bide salata olarak.
Wc sorunu birz daha iyi bugün.
Ya bişiler tetikliyor bunu duruyor yada başka bişii düzelir gerçi.

Anammm bu ne yaaa tekirmi yoksa renkleri gri değilmi çok güzelmişşş

Çok ilginç seninki canım hani pilavi tutturamasan yemeği yakışan anlayacağım da kahve çok komik gerçekten .. pasta börek daha geçerli marifet kahve eksik kalsın boşver

Duraklama dönemine girmişsin canım. yediklerinin saatini degistir yada yediklerini .. vücut korumaya almış bende de oldu bir iki gün artır yediklerini rutininden çık yani şaşırt motobolizma ni..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…