Popüler Konu LenaG ile MasterFit

21 Aralık Menüsü
Sabah 10.30 Bir kayısı yumurta, domates salatalık zeytin, iki ceviz , peynir , bir kaşık bal, çeyrek simit

13.00 Sade Türk kahvesi
16.00 Bir mandalina, yarım elma
18.00 Şiş Adana' nin kiymasi , avuç içi kadar pide, bol salata, közlenmiş biber, domates
( Dün akşam eşimin ertelenmiş doğum günü yemeğimiz vardı.:oops:)
Bitki çayları, detoks suyu
İki litre su
Spor
Eki Görüntüle 2974294
@Busra 17 Zipzip- Zipzip-
Çeyrek simit çok olmuş en az 1 hatta 2 bile olabilir di..bal bir kase hatta kavanazun yarısi muza batırılmış 😂
o ne öyle çeyrek bir kaşık :63:

Çok önceden evde köpek beslemiştim 2 yıl bizde kaldı sonra vermek zorunda kaldım çok kötü oluyor sarsıyor resmen.
Eşim çok sevmez nedense bişide diyemiyorum,ancak bahçeli bir ev alma durumu var o zaman alırsın diyor.
Bizim olduğumuz sitede kedi evi var arada gidip seviyorum.
Geçen avm'de skotich mi eydi yavru kedi 4 bin liraya satıyorlar.
Sitede var bizim de beni görür görmez gelir sirnaşirlar iki üç dakika mincirir gelirim eve. :KK68:
İnşallah tez zamanda müstakil evine kavuşursun canım bizim zor öyle bir hayal. 🥺 Çok pahalıymış skotişler...😩

Günaydınlar çok geçmişler olsun,maalesef aşının etkileri bunlar,şifa olsun geçecek mutlaka az sabır .:KK200:

Ne güzel evde bir canlının olması.
Münnoşu sev benim yerimede fotoso varmı onun.:KK200:

Alş benden beter baksana .
Gene durdum bende taetıldım 62 geldim genede bişi yemiyorum yani herhalde ödem var.
Dun neler yedin abla
Yeidklerin ictiklerin etkilemis olabilir
Hergun tartilmamak lazim aslinda
Wc sorunun çözüldü mü

Buda bizim minik 🥰🥰

Eklentiler

• 20210115_214912.jpg
    20210115_214912.jpg
    125,8 KB · Görüntüleme: 34
Sitede var bizim de beni görür görmez gelir sirnaşirlar iki üç dakika mincirir gelirim eve. :KK68:
İnşallah tez zamanda müstakil evine kavuşursun canım bizim zor öyle bir hayal. 🥺 Çok pahalıymış skotişler...😩
Benim çocukluktan kalma bu sevgi olayı.
Artık ne olur bilinmezde iş durumlarına bağlı bizimde eltimlerle beraber ege tarafı istiyoruz bakalım.
Geçen sene gittik baktık epey pahalıydı,şimdi yanına yaklaşılmaz herhalde.
Sorma ya görnce dumur oldum yok artık dedimmm bu fiata alınmaz sokaktan alırım can kurtarırım en azından daha çok sevap kazanırım yani.

Gercekmi cok şaşırdım 🤗
Gerçekten youtubeden videolar izledim yapılan tv programlarını izledim farkli kahve markaları denedim olmuyor bana gelen misafirlerde kendileri yapıyorlar çünkü olmuyor 😄yani bi kahve yapamaz mi insan daki insan benim 😄
Ki 33 yaşındayım hani misafir ağırlarım yemekler pastalar börekler yaparım yani beceriksiz değilim

Dun neler yedin abla
Yeidklerin ictiklerin etkilemis olabilir
Hergun tartilmamak lazim aslinda
Wc sorunun çözüldü mü

Buda bizim minik 🥰🥰
Dün sabah 1 yumurta domates zeytin lor peyniri yarım dilimde ç.ekmek yedim.
Öğlende az pilav patates yemeği yedim.
Akşam aynısından yedim kapya biber bide salata olarak.
Wc sorunu birz daha iyi bugün.
Ya bişiler tetikliyor bunu duruyor yada başka bişii düzelir gerçi.

Anammm bu ne yaaa tekirmi yoksa renkleri gri değilmi çok güzelmişşş :KK200:

Gerçekten youtubeden videolar izledim yapılan tv programlarını izledim farkli kahve markaları denedim olmuyor bana gelen misafirlerde kendileri yapıyorlar çünkü olmuyor 😄yani bi kahve yapamaz mi insan daki insan benim 😄
Ki 33 yaşındayım hani misafir ağırlarım yemekler pastalar börekler yaparım yani beceriksiz değilim
Çok ilginç seninki canım😳 hani pilavi tutturamasan yemeği yakışan anlayacağım da kahve çok komik gerçekten ..🤣🤣 pasta börek daha geçerli marifet kahve eksik kalsın boşver 🤗

Dün sabah 1 yumurta domates zeytin lor peyniri yarım dilimde ç.ekmek yedim.
Öğlende az pilav patates yemeği yedim.
Akşam aynısından yedim kapya biber bide salata olarak.
Wc sorunu birz daha iyi bugün.
Ya bişiler tetikliyor bunu duruyor yada başka bişii düzelir gerçi.

Anammm bu ne yaaa tekirmi yoksa renkleri gri değilmi çok güzelmişşş :KK200:
Duraklama dönemine girmişsin canım. yediklerinin saatini degistir yada yediklerini .. vücut korumaya almış bende de oldu bir iki gün artır yediklerini rutininden çık yani şaşırt motobolizma ni..

X