Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Katılım formu:

ADINIZ: ( isteğe bağlı )özlem
YAŞINIZ:36
BOYUNUZ:1.57
KİLONUZ:80
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:kozmetik teknikeri ama simdi evhanimi
ÇOCUK SAYISI:2
KİLO ALMA NEDENİNİZ:duzensiz beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:simdilik yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:saglikli bi yasam ve aynadaki goruntumden mutsuz olmam

Hoşgeldin canım hayırlı olsun inşallah

Selamlar kaptaniniz zipzipmi bende eski kaptan yardimcilarindanim 4.takimin diyeti faln birakinca geldi butun kilolar geri yarindan itibaren baslarim diyete. yeni bu sistem sanirim bunada alisirim eskiden takimlar arasi yarisiyorduk

Hoşgeldin Özlem, ben Şebnem. Boyumuz aynı. Ben 4 sene kadar önce buraya 83,6 kilo ile gelip 59 ları görmüştüm pandemide tekrar kilo aldım şimdi onu veriyorum

Hoşgeldin canım. Biz gece yeme bağımlılığı olanlar, 4 gündür 7 den sonra yemiyoruz. 21 gün yaparsan bagimliligi yenersin olayını deniyoruz. Boyle bir sorunun varsa seni de bekleriz. Şimdilik menü ve sporlarında Zipzip- i etiketle. Zamanla ne yapıyoruz adaptasyon saglarsin. Zayıflamadan gitmek yok. Anlaştık.

Hoşgeldin Özlem, ben Şebnem. Boyumuz aynı. Ben 4 sene kadar önce buraya 83,6 kilo ile gelip 59 ları görmüştüm pandemide tekrar kilo aldım şimdi onu veriyorum
Bende ole dogum kilolarimi 4.takimla vermistim ama simdi geri geldi hepsi ins gider hepsi memnun oldum buarada

Selamlar kaptaniniz zipzipmi bende eski kaptan yardimcilarindanim 4.takimin diyeti faln birakinca geldi butun kilolar geri yarindan itibaren baslarim diyete. yeni bu sistem sanirim bunada alisirim eskiden takimlar arasi yarisiyorduk
Evet canım. Takımlar kapanınca bu TV deki masterchef tarzı bir yarışma yapıyoruz. Haftanin en çok kilo vereni kırmızı kaptan oluyor ve kendine rakip kaptan seçiyor. Her cuma kaptanlar takımlarını kendileri seçiyor. İzlediysen yemek programına benziyor. Tabi yemek yapmıyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…