Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herşeyi donmuş bir şekilde satıyorlar.her şey almış başını gidiyor bakalım sonumuz ne olacak
Sonunu düşünen kahraman olamaz 🤣 bir nesil dolar 10 olmaz derken 20 görüyorduk küçük bir hamle ile 15 eyvah dediğimiz yere geriledik ben 30 lari görüruz diyorum varmı artıran 🤣

Sonunu düşünen kahraman olamaz 🤣 bir nesil dolar 10 olmaz derken 20 görüyorduk küçük bir hamle ile 15 eyvah dediğimiz yere geriledik ben 30 lari görüruz diyorum varmı artıran 🤣
40 a dayaniriz canım yaa alıştık artık 🤣

etkisi sürüyormuş canım. ben de 1 günlük biliyordum ama öyle değilmiş. gerçi yavaştan regl öncesine girdim. wc de sıkıntı. şişlik onlardan da olabilir. karnım balon gibi :bicak:
Canım aktardan acı çehre diye bir çay var aynı lavman gibi.bende de kabızlık var ve bu çayı içince rahatlıyorum.icince evden çıkmamak lazım 🤣

Dolunay zamani vücutta odem oluşabiliyor
Bende olmuyor ama cok duydum burda :))
kilo arttıkça hormonların da etkisiyle dolunay zamanı daha çok oluyor. ayrıca benim burcumu ay yönetiyor. aslında seninle burcumuz aynı o_O niye bende oluyor da sen olmuyor :KK34::KK34::KK34:

Canım aktardan acı çehre diye bir çay var aynı lavman gibi.bende de kabızlık var ve bu çayı içince rahatlıyorum.icince evden çıkmamak lazım 🤣
2 gündür bendede var bu durum işe yarıyor demekki dışarı çıkılmadığına göre alayım bende .
Demleme filan mı yapılıyor bu.

2 gündür bendede var bu durum işe yarıyor demekki dışarı çıkılmadığına göre alayım bende .
Demleme filan mı yapılıyor bu.
Abla tadı çok kötü hele kokusu🥴ben yarım çay bardağı suyun içine poşeti atıp 5 dk demliyorum sonra da iki yudumda içiyorum.

kilo arttıkça hormonların da etkisiyle dolunay zamanı daha çok oluyor. ayrıca benim burcumu ay yönetiyor. aslında seninle burcumuz aynı o_O niye bende oluyor da sen olmuyor :KK34::KK34::KK34:
Yukselene göre değişiyor diyelim o zaman 🤣🤣
Yukselenim ne bilmiyorum ama
Cok fazla odem sorunu yaşamiyorum ,yas faktoru,kilo durumu,metabolizma hizi etkiliyor olabilir belki

X