Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben sartladim birsey olmasada aksam hastayim esimede dedim aksam hasta olurum ben diye sanki o asi olmadi ama ben daha cok olurum kesin keyf yapmak icin nadir firsatlar bunlar :KK70:
aynıı ben.. ben de hep daha çok hasta olanlardanım. onun bir yerimi ağrıyor benim daha çok ağrıyor :KK70:

aynıı ben.. ben de hep daha çok hasta olanlardanım. onun bir yerimi ağrıyor benim daha çok ağrıyor :KK70:
Evlendigimizde isten gelirim yorgunuk ama yok illa birsey aradi zirt pirt neyin var , nasilsin, iyi misin , moralin mi bozuk bende artik hasta oluveriyorum hemen :confused:

20 Aralık 2021

sabah yok

ara 12.15
1 yk kür

öğlen 12.45
soğanlı biberli dom. peynirli omlet
az salatalık
1 ceviz
1,5 dilim ekmek

ara 15.45
1 parmak kadar cevizli saf meyve pestili
kahve

ara 17.45
11 fındık

akşam 19.10
1 kase etli patates yemeği
havuç marul salatası
1 dilim atalık tam buğday ekmeği
1 kuru incir

az sonra kabuk tarçın içicem çünkü halâ yiyesim var :olamaz::olamaz::olamaz:
yatana kadar 2 lt ye yakın su Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canim ♥️
Cuma diyete başlayacağım. Bir hafta sıkı diyet diyet spor yapacağım. Elif isterse spor listelerini de yaparım. Dinlendim epey. Bu cuma kırmızı kaptan ilk beni seçerse çok zekice bir iş yapmış olur. :KK66:
Ooo ne guzel haberler 😍😍😍😍

Teşekkür ederim. Ben 2020 mayista 115 kgyu görmüştüm. Sonra biraz dikkat etmeye calistim ama emziriyordum bebegim küçüktü o zamanlar. Ekim 2020 de 111 kg ile bebek ek gidayla beslenmeye baslayinca bende diyete basladim. Başlarda cok cok veremedim. Ayda 2-2.5 kg verdim. Geçen yil aralikta 4.5 kgya yakin verdim. Sonra ocakta bazi sikintilar yaşadım. O ara yine veremedim. Şubatta da yine cok veremedim. Diyetisyen destegide aldim o ara ama çok veremedim yine.92 kg ile 14 martta şekersiz 21 güne basladim. 2 defa kacamagim oldu. Nisan ayinda da diyetisyen destegi almaya basladim. Mayis sonu 82ydim. Yazinda cok veremedim 1 eylulde 79dum. Sonra bu topikle birlikte yürüyüşlerimide arttirip bu kgya kadar geldim işte:)
Wuuuuuuuuuuuuuu değin diye ben buna derim teprik ederim seni canım 😘😘

Canım geçmiş olsun

Ayneen 😍😘 akşam mı yapıcaksın canım? Adımlara başladın mı
Az ince alt karini yaptim. Ama eliptige aksam gidecegim. Adimlara basladim canim hava buzz ama ne yapalim bebisle biraz yuruyup geldim. Eliptige gittigim yer de eve 2 km uzakta oraya da yuruyurek gidip geliyorum onlari da yapinca biter sanirim adimlarim simdilik 4000 civarinda.

X