Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya benim Öyle hayali arkadas vs durumu yok ama içimdeki sesle biraz fazla muhabbet ediyorum :KK70:
Gel bizle sohbet et onu başka gezegene yolla 😘😘

Diyet Salata Diyet Salata canim bebis uyudu. Alsam su infrared isikli eliptige gidecegim. Ama hazir bebis uyumusken hemen yapayim alt karin sporumu 💪💪
Ooo tmm

Aa @Li_zigi cnmmm 😘

Bugün ben de spora baslicam bırakmıştım ne güzel devam ediyordum kardeşime gidip geldim daha başlayamadım
Başla başla serotonin yükselsin bak ne kadar iyi gelecek 😍

Teşekkür ederim. Ben 2020 mayista 115 kgyu görmüştüm. Sonra biraz dikkat etmeye calistim ama emziriyordum bebegim küçüktü o zamanlar. Ekim 2020 de 111 kg ile bebek ek gidayla beslenmeye baslayinca bende diyete basladim. Başlarda cok cok veremedim. Ayda 2-2.5 kg verdim. Geçen yil aralikta 4.5 kgya yakin verdim. Sonra ocakta bazi sikintilar yaşadım. O ara yine veremedim. Şubatta da yine cok veremedim. Diyetisyen destegide aldim o ara ama çok veremedim yine.92 kg ile 14 martta şekersiz 21 güne basladim. 2 defa kacamagim oldu. Nisan ayinda da diyetisyen destegi almaya basladim. Mayis sonu 82ydim. Yazinda cok veremedim 1 eylulde 79dum. Sonra bu topikle birlikte yürüyüşlerimide arttirip bu kgya kadar geldim işte:)
Fıstık fıstıkk maşallah kaptanım 😘

Sifa olsun canim beni kotu etkiledi bu defa asi insalalh sende bir etkisi olmaz 🤗🤗
Ben sartladim birsey olmasada aksam hastayim esimede dedim aksam hasta olurum ben diye sanki o asi olmadi ama ben daha cok olurum kesin keyf yapmak icin nadir firsatlar bunlar :KK70:

X