Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim. Ben 2020 mayista 115 kgyu görmüştüm. Sonra biraz dikkat etmeye calistim ama emziriyordum bebegim küçüktü o zamanlar. Ekim 2020 de 111 kg ile bebek ek gidayla beslenmeye baslayinca bende diyete basladim. Başlarda cok cok veremedim. Ayda 2-2.5 kg verdim. Geçen yil aralikta 4.5 kgya yakin verdim. Sonra ocakta bazi sikintilar yaşadım. O ara yine veremedim. Şubatta da yine cok veremedim. Diyetisyen destegide aldim o ara ama çok veremedim yine.92 kg ile 14 martta şekersiz 21 güne basladim. 2 defa kacamagim oldu. Nisan ayinda da diyetisyen destegi almaya basladim. Mayis sonu 82ydim. Yazinda cok veremedim 1 eylulde 79dum. Sonra bu topikle birlikte yürüyüşlerimide arttirip bu kgya kadar geldim işte:)
Büyük bir başarı olmuş tebrik ediyorum 👏👏👏

Çok güzel bir yüzün var maşallah.savasci bir ifaden de var 💋
Normalde hirsli,savasci biri degilimdir. Kolay pes ederim. Ama 2019da basladigim kg verme sureci -15ken 2. Hamilelikle son buldu. Uzerine 27 kg daha ekleyerek dogum yaptım. Emzirme sureci, dogum sonrası ve pandemi birlesince biraz daha ekledim. 115 gordugum günkü yikimi sana anlatamam. Bir muddet hep basladim pes ettim. Sonra çocuklarim ve elden gitmekte olan sağlığım için basladim

Normalde hirsli,savasci biri degilimdir. Kolay pes ederim. Ama 2019da basladigim kg verme sureci -15ken 2. Hamilelikle son buldu. Uzerine 27 kg daha ekleyerek dogum yaptım. Emzirme sureci, dogum sonrası ve pandemi birlesince biraz daha ekledim. 115 gordugum günkü yikimi sana anlatamam. Bir muddet hep basladim pes ettim. Sonra çocuklarim ve elden gitmekte olan sağlığım için basladim
Harikasın canım. Sakın bırakma o kadar emek boşa gitmesin. ♥️♥️♥️

Eski sayfada senin izini sürdüm ve buraya geldim :d hoşbuldum canım 😘
Baya değişiklik olmuş şuan kim nedir necidir Fransız kaldım 😬😬

Sen nasılsın bakalım herşey yolunda mı 🤓
😍 cnm çok da iyi yaptın 😍 su çok ılık burda 😍 deryoş burda cnm Beth18 Beth18 son zamanlarda katılmıştı firardaya o burda, SonsuzUmut SonsuzUmut burda canım 😘
İyiyim canım bi de kitap kulübüne katıldım burda 😍 sen neler yaptın dükkan satışlar nasıl 😘

Cıs yaptılar geldim.hafiften yanıyor.Avm ye gidelim de kafamız dağılsın:eğlence:
Gidelim bacım hava da soğuk zaten 😂

45 kg verdim sporsuz gitmiyor canım 😒🤷🏻‍♀️
Aynen kuzum hey maşallah 😍
Sporsuz gitse sarkardık böyle daha iyi 😍😘

X