Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben diyete 1 haftadir basladim. Beslenme duzenimi oturtup öyle spora baslayayim dedim ama hatami yaptim acaba. Bir anda yuklenmeyeyim diye dusunmustum.
Yaptığımız en büyük yanlış buymuş, ben de yeni farkettim. Dur biraz zayıflıyım hafifliyim sonra spora başlarım. Hayır bir an önce başlamak lazımmış. Hem sıkılaşarak daha hızlı zayıflıyorsun, hem de aynada fark daha erken geliyor. Sen de yaptıkça güçlendiğini farkediyosun. Her sporun başlangıç seviyesi var. Videolarla yapıp eğitmenin uyarılarını dikkate alabilirsin, başlangıç seviyesi yazanlardan başlamalısın. Ya da hazır değilsen yürüyüş yap, Leslie yap bir süre o da olur😍

45 kg verdim sporsuz gitmiyor canım 😒🤷🏻‍♀️
Heyy masallah kiz o ne? 45 kilo mu? 😲 harikasin canim. Insallah bir daha hiic almazsin hep boyle fit kalirsin. Eger varsa oncesi sonrasi foto ve kisa bir sekilde ne yaptigini nasil verdigini kac ayda verdigini yazarsan bize de ilham olursun canim. Ben bayiliyorum basari hikayesi okumaya 🙏

:KK22: o eski 75.25 ayni sayiliriz hadi bakalim 72 bekle bizi :KK4:
😀 amaan ayniymisuz ya. Hadi bakalim. Kim once 72yi gorecek. 😉
Sonra da 69a yarisiriz jnsallah 🙏 aylardir bir goremedim su 69u. En cok 72ye kadar indim ve geri ciktim hep. Ama simdi cikmak yok. O kilolar gidecek cunku cook uzuluyotum. Ne kiyafetli ne kiyafetsiz hiic begenmiyorum kendimi. Aaa dur bende oncesi fotosu cekeyim. Insallah heray da ilerleme fotosu cekerim 😀 kendi kendimi de motive etmis olurum.

Yaptığımız en büyük yanlış buymuş, ben de yeni farkettim. Dur biraz zayıflıyım hafifliyim sonra spora başlarım. Hayır bir an önce başlamak lazımmış. Hem sıkılaşarak daha hızlı zayıflıyorsun, hem de aynada fark daha erken geliyor. Sen de yaptıkça güçlendiğini farkediyosun. Her sporun başlangıç seviyesi var. Videolarla yapıp eğitmenin uyarılarını dikkate alabilirsin, başlangıç seviyesi yazanlardan başlamalısın. Ya da hazır değilsen yürüyüş yap, Leslie yap bir süre o da olur😍
Cook guzel anlatmissin canim. Bir kere spir zaten su korona doneminde ilac gibi, mutluluk veriyor enerji veriyor , bucudu fit gosteriyor ee daha ne olsun. Ben de diyeti cok birakip basladim ama sporu yillardir birakmadim. Cunku beni mutlu ediyor. Yani hep soylerim su hayatta bir sporsuz yasayam, sukurler olsun ki elimiz ayagimiz tutuyor ee kullanalim bu luksu 💪

Heyy masallah kiz o ne? 45 kilo mu? 😲 harikasin canim. Insallah bir daha hiic almazsin hep boyle fit kalirsin. Eger varsa oncesi sonrasi foto ve kisa bir sekilde ne yaptigini nasil verdigini kac ayda verdigini yazarsan bize de ilham olursun canim. Ben bayiliyorum basari hikayesi okumaya 🙏
Teşekkür ederim. Ben 2020 mayista 115 kgyu görmüştüm. Sonra biraz dikkat etmeye calistim ama emziriyordum bebegim küçüktü o zamanlar. Ekim 2020 de 111 kg ile bebek ek gidayla beslenmeye baslayinca bende diyete basladim. Başlarda cok cok veremedim. Ayda 2-2.5 kg verdim. Geçen yil aralikta 4.5 kgya yakin verdim. Sonra ocakta bazi sikintilar yaşadım. O ara yine veremedim. Şubatta da yine cok veremedim. Diyetisyen destegide aldim o ara ama çok veremedim yine.92 kg ile 14 martta şekersiz 21 güne basladim. 2 defa kacamagim oldu. Nisan ayinda da diyetisyen destegi almaya basladim. Mayis sonu 82ydim. Yazinda cok veremedim 1 eylulde 79dum. Sonra bu topikle birlikte yürüyüşlerimide arttirip bu kgya kadar geldim işte:)

Eklentiler

• received_1313212042209509~2.jpeg
    received_1313212042209509~2.jpeg
    106,5 KB · Görüntüleme: 29
  • received_549145416031020.jpeg
    received_549145416031020.jpeg
    159,8 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_20211212-215217.png
    Screenshot_20211212-215217.png
    245,7 KB · Görüntüleme: 23
😀 amaan ayniymisuz ya. Hadi bakalim. Kim once 72yi gorecek. 😉
Sonra da 69a yarisiriz jnsallah 🙏 aylardir bir goremedim su 69u. En cok 72ye kadar indim ve geri ciktim hep. Ama simdi cikmak yok. O kilolar gidecek cunku cook uzuluyotum. Ne kiyafetli ne kiyafetsiz hiic begenmiyorum kendimi. Aaa dur bende oncesi fotosu cekeyim. Insallah heray da ilerleme fotosu cekerim 😀 kendi kendimi de motive etmis olurum.
Ben yaptim onu. Dapdar olan gomlekler şuan bos bol 😍 sende istersen basarirsin 👊🏻💪🏻

X