Popüler Konu LenaG ile MasterFit

🌸Hadi hanımlar kimler benle spora geliyor💪Hadiii, inanın bana, spor daha enerjik yapıyor. Bu arada En az 5 dk ısınma ile başlayıp, en az 5 dk esneme ile bitirirseniz egzersizleri kas ağrısı olmuyor. Yeni başlayanlarda biraz olabilir. Ben yürüyüşten sonra bile esmene yapıyorum🌸
Ben diyete 1 haftadir basladim. Beslenme duzenimi oturtup öyle spora baslayayim dedim ama hatami yaptim acaba. Bir anda yuklenmeyeyim diye dusunmustum.

Bende hâla emziriyorum. 115ten geldim bu kilolara. Ayni gun bu kadar karbon alinmaz. Emziriyosun diye karbona yuklenirsen kg veremezsin. Aksine yesillik, su, yogurt, sut, kuru meyve, kuruyemiş lerle sutunun kalitesi artar
Aynen katiliyorum. Ben de emziriyorum diye her seyi yiyerek gecen yil 20 lilo aldim Sutumde oyke artmadi. Diyetisyen le 15 kiloya yakin verdim o dönem cidden sutum atmisti.

abla bazı sebepler vardı şukur gecti gitti buraya pozitifligimi yansitmayi seviyorum eger kilo vermek benim icin anlamsız hale gelecek kadar birseyler yasadiysam burda kimseye bir faydam olmaz o sebeple ☘️ aliştık abla hersey yolunda cok sukur cok fazla aktivitelere katiliyoruz projelre gidiyoruz guzel geciyor sukur

sagol canimm 😘😘

kuzummm adin degismisss tu... demi 😍

uyyy daha yeni duydum not alayım 🤭🤭🤭🤭

Canım benim allah her isini kolaylastirsin 🌸

Nederlands (Flemenkce)🌟🌟

geliyorummmm bebegımmmm 🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🏵️🏵️🏵️🏵️🏵️

💗💗💗💗💗💗💗

müziksiz asla olmaz 😬😥

hemserim ben yeni duydum walla 🤭

😂😂😂😂😂😂😘

🤸🏻‍♀️🥰😘🥰😘🥰😍🥰🥰😘🥰😍🥰😘🥰😍🥰🥰😘🥰😍🥰😍bal köpüğüm pamuk yureklim 😘😍😘😍🥰🥰😍😍

💖💖💖💖💖yeeesssss hepimi biriz hepimiz ayni yolun yolcusuyuz canlaaarr 💖💖💖💖💖💖