Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yok canim spor hocasini dinliyorum onun yap dediklerini yaptim ama diyetisyen daha diyet yapma dedi 3 ogjn beslen dedi ve her ogunde karbonhidrat+protein+yag olmali dedi.
Iste benim o biraz zor oluyor calistigim icin hepsini ayni anda biraraya getiremiyorum
Bide diyet yapma dedi ya yapmak istiyorum
O zaman hangisi mantığına uyuyorsa onu yap canım

20 Aralık menü 12.30
IMG_20211220_125241~2.jpg

Akşam 19.00 mercimek çorbası.
bol salata
2.lt su Zipzip- Zipzip- Aijoo Aijoo

Selam güzel hatunlar nasılsınız bi uğrayıp hal hatır sormak istedim transferim gerçekleşti bugün dualar etmiştiniz bana haklarınızı helal edin inşallah pozitif görmeyide nasip eder Rabbim 🥰🥰🥰 dua eder dua beklerim 🎊
Rabbim yardımcın olsun canım inşallah bebek haberini de tez vakitte alırız 🤲

malatyalıların çok dayanıklı sağlam kişiler için kullandıkları bir deyim hatta çok yaşlı hala sağlam kişilere de derler ( ben de kaç yaşından sonra öğrendim alah bilir) lahananın kök kısmı çok dayanıklıdır aylarca çürümez sağlam kalır ya o yüzden nahna kökü gibi derler gülüm :))
Yaaaa bunu biliyorum cunku ben de Malatyaliyim :super:

İyi geceler kaptanim💜

Gelecek düşüncesi başladı.. ülkenin halini düşündükçe
Ama düşünmicdm artik
Yapabilecegimiz bir şey var mı yok 🤷🏻‍♀️ Allah ne yazdıysa onu yasicaz..

Evet 😑😑
Canım bu ülkede durumlar hep kötüydü kriz her yıl var vs ama çok gençsin farkettikçe travma yaşaman çok normal 😘 insan alışıyor ve bir şekilde uyum sağlıyor canım
Ama yurtdışı çok daha iyi olabilir senin için tabi ki araştır kuzum anne babanla kardeşlerinle de konuş ve ümitsizliğe kapılma 😍

Cuma diyete başlayacağım. Bir hafta sıkı diyet diyet spor yapacağım. Elif isterse spor listelerini de yaparım. Dinlendim epey. Bu cuma kırmızı kaptan ilk beni seçerse çok zekice bir iş yapmış olur. :KK66:
😍😍😍 Zipzip- Zipzip- captain duyrulurrrr 🔉 😘

Hayırdır kırmızı kaptan mi Olcan yoksa. Beni al beni al. Yüzde 2 garanti. 🥳🥳🥳
Ayyy ben de istiommmm 😍😘😘😘 Aijoo Aijoo kaptancım gaza geldim valla 😂 3 gün detoksa başlıcam 😘😘😘

hemen kabuk tarçın çayı yaptım zaten. şimdi içeceğim. çok sinir bozucu oldu valla yememem lazım. 1 ocak a kadar en azından 81 olmak istiyordum :110:
Canım olursuun 😍 inşallah birkaç güne başlasın sen de eksiye in :KK66: bak dolunay da küçülüyor 🤩

X