Popüler Konu LenaG ile MasterFit

çok oluyor böyle şeyler maalesef , o zamanlar özel hastane de yoktu ki
gerçekten yaa iyi ki özele götürmüşsünüz , haftaya alçısı çıkına kadar zaten tam kaynar kemikler bundan sonrasına allah kazadan beladan korusun inşallah

Canim yılbaşına kadar dikkat edersen garanti 2 kg verirsin sadece bir dene
Aynen 69 da bunalima girmeseydim veremiyorum diye korumaya alsam bile yeterdi bana ama gene ayni hatayi yaptim . Saglik olsun bu dert bile degil daha once yaptim yine yapacagim . Oncelikle sabah aksam ustune cikmayacagim tartinin

Canım çatlak kırık yok aldığım darbe neticesi dokular zedelenmiş bir aparat alacağım dinlenecek sonra geçermiş. Çok teşekkür ederim.
haa için de atel olan aparattan takacaksın ve tabi ki çok yormayacaksın , buna şükür kıdemlim yaa verilmiş sadakan varmış daha kötü bir şey olmamış

Aynen 69 da bunalima girmeseydim veremiyorum diye korumaya alsam bile yeterdi bana ama gene ayni hatayi yaptim . Saglik olsun bu dert bile degil daha once yaptim yine yapacagim . Oncelikle sabah aksam ustune cikmayacagim tartinin
Sabah akşam çıkma ama ben hep günlük tartildim da geldim buraya. Haftalik bana gore olmadi. Sen kendi düzenini daha iyi bilirsin. Eski menulerine bak mesela bir duzen kur 10 günde bile ödemle birlikte epey atarsin

takibe gerek yok demişse korkulacak bir şey yoktur allahın izniyle ilaç v.s. de vermezse, zerdeçal ekstresi gibi doğal bitkisel yöntemlerden hangisi iyi geliyor araştırırız
Raporda öyle yazıyordu bakalım dr ne diyecek.
Kesin ilaç filanda yoktur diye umuyorum.

Var abla ama benim kızın okulu baya düşündürüyor bizi.bu sene 11 seneye 12.sinif rabbim doğru karar almayi nasip etsin
aminn hakkınıza en iyisi en hayırlısı neresi ise orası olsun inşallah, kızın için de iyi olur inşallah bazen değişim iyi olabilir
yavv ben bu tayin dönemleri stresini 20 senedir atamadım çıktı mı çıkacak mı kararnamede bizvar mıyız neresi olacak derdi davası bile saç ağartan türden :)

Sabah akşam çıkma ama ben hep günlük tartildim da geldim buraya. Haftalik bana gore olmadi. Sen kendi düzenini daha iyi bilirsin. Eski menulerine bak mesela bir duzen kur 10 günde bile ödemle birlikte epey atarsin
Benim ki delice mesela yemek yedim abarttim ama tartida oylr cok cikmadi ya ha diyorum birsey olmaz derken derken oluyor sonunda vucudum minicik kacamagi bile affetmiyor ve spor istiyor biliyorum kendimi aslinda da bi o enerjiyi yakalayamadim

haa için de atel olan aparattan takacaksın ve tabi ki çok yormayacaksın , buna şükür kıdemlim yaa verilmiş sadakan varmış daha kötü bir şey olmamış
Evet bitanem...atelli aparat. Cok teşekkür ederim canım Vücudumun yan tarafi bir hafta ağrıdı morarmisti geçti ama...çok iyiyim şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…