Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sutlacin bizde çok komik hikâyesi var. ben sütlaç sevmem eşim çok sever.
bir gün yaptım KV yanında duru dedi. birgün yaptım koyu dedi.
bir gün yaptım süt kokusu geliyor dedi. sütlü tatlı ne kokacaksa başka ..😡 hepsinde de bayıla bayıla yedi ama bırakmadı hiç 😏 o gün bugün sütlaç yapmam için yalvarıyor 😂 yok sana sütlaç gurme beyefendi diyorum 🤣🤣
Anasi yapsin 🤷🏻‍♀️🤠

IMG_20211220_001054.jpg

Aijoo Aijoo Zipzip- Zipzip-

:KK74: bu grupta gördüğüm kadarıyla su enerjisi fazla, bizim grupta hava ve ateş çoktu,9. takımda boğa çoktu mesela ilginç di mi

kııız 😂 kendine yapmışın itiraf et 🤭 afiyet olsun :)

hadi yaa ☹️ izolasyon mu yaptırsanız çünkü biraz daha soğur ,elektrik faturası vs :KK43:
yazın da bütün sıcaklık odamda oluyor bizde de izolasyon yok :KK43:
termal taytın çorabın var mı abla

ayağına sağlık canım :KK200:

Ayy ne güzel de anlaşırmış yeni arkadaşlarıyla yaa 😍 gerçekten ben de yabancılık çekmedim kuzum hayırlı oldu gerçekten 🤗

alışma değil batırma dönemi iyiymiş 😂 ilahi kızzzz
Ne olmuş bogalara 🤔😜

Bu aralar biraz yaprak dökümü yaşadık iyi sayılırız. Toparlanıyoruz. 😘 Sen nasıl oldun canım. Site bakım uyarısı verip duruyor.
ayyy neler oldu acab 😥 insa geri donerler neyse hayirlisi diyelim 🌿. bende iyiyim hamdolsun toparlandim kendimi iyi hissdiyorum ruhen .. cok sukur.. kilo aldim ama tartilmadim bilmiyorum yani en son durumum ne .. 😬
Hosgeldin simaycim 😍nasilsin hesey yolundami
hosbuldum abla iyiyimmm sukur hersey yolunda ablacim senin evlatlar nasil hersey yolunda mı 🥰
Hoşgeldin canim 🥰

Geldigin saatte uyumuştum ama 10 da cikiyorum siteden:))
hosbuldum kaptanımmm evet biliyorum 10 da cikarsin sen genelde 🤭buranın saat 8i 😬
kaptanım iznin olursa menu ve spor paylasimi yapmak sizinle beraber devam etmek isterim 🌺

3.doz Aşımı da oldum 🥰🥰
sifa olsun kaptanim

Stres yapma ♥️ ben ikisindede ilk 3 ay almadım ama sonra durduramadim.sen yerken biraz daha bilincli olmaya calis. Yani bulduğunu agzina atma, sagliksiz birsey yesende ne kadar ne yedigini bil yeter
Bu hafta fena geçti canim bakalım yarın sağlıklı beslenmeye donucem ne olacak verebildigim kadar versem süper olacak kasmadan gittiği kadar gitsin 🤭

Sutlacin bizde çok komik hikâyesi var. ben sütlaç sevmem eşim çok sever.
bir gün yaptım KV yanında duru dedi. birgün yaptım koyu dedi.
bir gün yaptım süt kokusu geliyor dedi. sütlü tatlı ne kokacaksa başka ..😡 hepsinde de bayıla bayıla yedi ama bırakmadı hiç 😏 o gün bugün sütlaç yapmam için yalvarıyor 😂 yok sana sütlaç gurme beyefendi diyorum 🤣🤣
Alla Alla kv yanında başka yalnızken başka yek yeaaaa 😂 neysen öyle ol koççuuummmm :KK70: :KK70:

iyi yapmışsın haketmiş :KK70::KK70::KK70:
ay hakikaten 😂 tribünlere oynamış haha 🤣

Sen nasilsin tatlim 💓evdemiydin bugün, neler yaptin

Ailenlemi yaşıyorsun
iyiyim ablacım 😍 aynen evdeydim pek bişey yapmadım dinlenme günü oldu 🤗 annemle babam bi çıktı geldi kar yağdı bayağı soğudu bugün evde bile üşüdüm hehe 🤗
sen nasılsıın senin günün nasıldıı 😘

Allah kolaylık versin canım 😔
Uyandigindan beri hiç durmadı büyüğün derdi ayri küçüğün ayrı 😔 allah hepimize kolaylik versin
Bir yanim diyor iyiki ikiside bir anda oldu büyüdü, bir yanim diyor keşke arada 1 sene bari olsaydi belki biraz kendimi toparlamis olurdum dinlenmis olurdum diye 😒

Sonra da küçüğüme bakip pişmanlık duyup niye boyle dusundum diye uzuluyorum Allah onlara bana saglik ayni zamanda bana akil fikir versin hep boyle duam

İyi aksamlar kizlar,iki gundur gelemedim rahatsizdim,bugunde bakicimizin testi pozitif cikti😥 bizde suruntu verdik bakalim sonuc ne cikacak😔gecen sene de aralik ayinda gecirmistik,niyeyse ben de tramva olarak kaldi,cok agir gecirmedigim halde pozitif xikarsa diye korkuyorum😥
Geçmiş olsun inşallah negatiftir
ayyy neler oldu acab 😥 insa geri donerler neyse hayirlisi diyelim 🌿. bende iyiyim hamdolsun toparlandim kendimi iyi hissdiyorum ruhen .. cok sukur.. kilo aldim ama tartilmadim bilmiyorum yani en son durumum ne .. 😬

hosbuldum abla iyiyimmm sukur hersey yolunda ablacim senin evlatlar nasil hersey yolunda mı 🥰

hosbuldum kaptanımmm evet biliyorum 10 da cikarsin sen genelde 🤭buranın saat 8i 😬
kaptanım iznin olursa menu ve spor paylasimi yapmak sizinle beraber devam etmek isterim 🌺

sifa olsun kaptanim
Hosgeldin tutku

inşallah güzel bi eksi görürsün kaptancım menülerin süperdi 🤗

oyy yerim iyi geceler canımcım 😘

Yulaf sutlac yapalimmi senle 😍
o nasıl oluyor cnm

Afiyet olsun adımlar için teşekkür ederim
teşekkürlerr rica ederiim 😍

Ne olmuş bogalara 🤔😜
yok bişey olmadı 😁 takımlara göre bi tespit sadece 😘 yani gördüğüm kadarıyla yoğun olan burçlar :KK200:

Küçük danayi uyutmaya çalışıyorum. Her yanım tutuldu, uykusuzum açım, üşüyorum. Allahim sen kolaylik ver😥
Amin canım çok mu erken kapattın yemeyi 🙁

Geçmiş olsun rabbim şifa versin 😔

Ondan mı şişip duruyorum ben

😘Hallettim kaptancim merak etme

Hoşgeldin canım nasılsın 😘

Hoşgeldin Zeynepcim 😘

😘😘

Şifa olsun kaptancim ☺️

Ben bir kere daraltirdim anında yapıp verdi ama yerine göre değişiyor idareten ip dolayabilirsin alyansina

Geçmiş olsun canım 😔

Başınız sağolsun canım mekanı cennet olsun geride kalanlara sabır versin
iyiyim canımmm ya sen nasılsın 😘😘😘

inşallah güzel bi eksi görürsün kaptancım menülerin süperdi 🤗

oyy yerim iyi geceler canımcım 😘

o nasıl oluyor cnm

teşekkürlerr rica ederiim 😍

yok bişey olmadı 😁 takımlara göre bi tespit sadece 😘 yani gördüğüm kadarıyla yoğun olan burçlar :KK200:

Amin canım çok mu erken kapattın yemeyi 🙁
Yulaf sutlac tarifleri gördüm ama hiç denemedim

X