Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sol omzum ağrıyor boynuma doğru. incindi herhal. masaj yapayım biberli jelle
Geçmiş olsun cnm

Kızlar amcam vefat etti, bir saat önce haberini aldık. Gece yola çıkacağız bu hafta takımdan çıkayım olmazsa tartı adım falan yapamam oralarda
Aaa başınız sağolsun Allah rahmet eylesin canım

Menum
Sabah 12.00
1 dilim omlet
1 dilim b peynir
2 dilim kepek ekmeği
Kozlenmis kirmizibiber
5 zeytin

Aksam 18.00
5 yk bulgur pilavi
5 yk julyen sebzeli tavuk

Su 2 lt
@zipzip Cordelia
Afiyet olsun cnm

Tamam kaptannn

Ben size demedim dimi, benim oğlanın kolu kırıldı. Paça pişirip geceden bekleteyim de iyice özü çıksın. Arada içirmeye çalışıyorum
Geçmiş olsun rabbim şifa versin
kızlar yarın dolunay
Ondan mı şişip duruyorum ben
Hallettim kaptancim merak etme
Herkesee iyi gecelerrr canlar nasılsınız ?
ne var ne yok?
herkes iyi mi ?
çok özledim sizi ama hep duamdaydınız
Hoşgeldin canım nasılsın
Hoşgeldin Zeynepcim
Yaa gecmis olsun canim zorlama kendini

3.doz Aşımı da oldum
Şifa olsun kaptancim
Kızlar birşey sorucam alyansim parmagimdan düştü düşecek daraltirma yapmam lazım hiç yaptıran oldumu bu işlemi kısa sürede bitiyor mu beklemek gerekiyor mu
Ben bir kere daraltirdim anında yapıp verdi ama yerine göre değişiyor idareten ip dolayabilirsin alyansina
sol omzum ağrıyor boynuma doğru. incindi herhal. masaj yapayım biberli jelle
Geçmiş olsun canım
Kızlar amcam vefat etti, bir saat önce haberini aldık. Gece yola çıkacağız bu hafta takımdan çıkayım olmazsa tartı adım falan yapamam oralarda
Başınız sağolsun canım mekanı cennet olsun geride kalanlara sabır versin

Teşekkür ederim

Merhabaa..
10.30 2 dilim sucuklu yumurta 1 glutensiz pankek(hiç beğenmedim tadını)3 zeytin 1 dilim peynir bol yeşillik
15.00 1 nescafe 1 hurma 5 badem
18.30 6 yk ıspanak 2 yk yoğurt 2 yk patates püresi
Zipzip- Kahve __Kokusu
2 litreye yakın su

Eklentiler

• 20211219_195027.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 12
Ben fena cozuttum kızlar ssabah ve akşam iki öğün yiyorum ogunlerim öyle abartılı geçmiyor lakin akşam çay yani tarzı şeyleri fazla abarttım
Birden rehavete kapıldın galiba canım. daha yolun başındasın toparlarsin inşallah. Diğer gebeliklerin nasılsın geçti? Kilo alimin nasıl oluyor genelde

Ben fena cozuttum kızlar ssabah ve akşam iki öğün yiyorum ogunlerim öyle abartılı geçmiyor lakin akşam çay yani tarzı şeyleri fazla abarttım
Abur cabur zararlı seylerse yeme? Ceviz badem ye biraz. Kontrol altında tut kilonu canım. Bebeğe sana faydalı şeyler tüket.

Aman dikkat et canim bir iki günden birsey olmaz ama sureklilik haline gelirse kotu
Kilo bildirimlerine devam.et olmazsa
Afiyet olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…