Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar birşey sorucam alyansim parmagimdan düştü düşecek daraltirma yapmam lazım hiç yaptıran oldumu bu işlemi kısa sürede bitiyor mu beklemek gerekiyor mu 🙄
Ah canim benimde oyle napcam bilmem. Alyans daraltilmiyor dediler bana degistirmekte istemiyorum ama yok düştü düşecek korkuma takmıyorum

😍😘😘😘

Bende iyiyim sağol canım yoğun bi hafta geçirdim her anlamda manevi olarak çok yoğun geçti..
Dün tüm gün alışveriş koşuşturmasıyla geçti kendime yeni feraceler aldım ilk kez giyineceğim için onun heyecanı telaşı stresi vardı karmakarışık duygular içindeydim😍
Canııım güzel günlerde giy inşallah sağlıkla😘

Cuma jübile yapacağım zati karar verdim gelsin dolmalar gitsin baklavalar 🤣🤣
Hahaha afiyet olsun şimdiden 😀

yüzükler, giysiler bol gelince insan çok mutlu oluyor ama :KK51: bazı ayakkabılarımı kilo aldıktan sonra giyememiştim. neden sıkıyor acaba diye düşünmüştüm. sonra farkettim ki kilo oradan da alınıyor. ayakkabı numaram hala aynı ama kalıbı darsa onları giyemiyorum. giyeceğim ama bundan sonra sözüm var kendime ve size :KK15::KK15::KK15:
Benimde oyle oldu. Kiloluyken 40 numaraya kadar ciktim. Ekimde iki ayakkabi aldim 38 numara sıksada giydim onlari 😅

Daha vericem ben ne alması dilini ısır yoksa ben isiririm :KK62:
Hahaha karşı atağa mı geçtin 😀

Bende biraz değişigim işte
Bi çok üzülüyorum
Sonra aman bosver diyip takma diyorum sallıyorum
Ay burnum ikizler ondan herald :KK70:
Benim de ay ikizler 😍 essah burcun ney

yüzükler, giysiler bol gelince insan çok mutlu oluyor ama :KK51: bazı ayakkabılarımı kilo aldıktan sonra giyememiştim. neden sıkıyor acaba diye düşünmüştüm. sonra farkettim ki kilo oradan da alınıyor. ayakkabı numaram hala aynı ama kalıbı darsa onları giyemiyorum. giyeceğim ama bundan sonra sözüm var kendime ve size :KK15::KK15::KK15:
Evvvetttt :KK9:

X