Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar birşey sorucam alyansim parmagimdan düştü düşecek daraltirma yapmam lazım hiç yaptıran oldumu bu işlemi kısa sürede bitiyor mu beklemek gerekiyor mu 🙄
Vay vay vay...zayıfladım diye hava atmalara bak sen :işsiz:
Canım şimdilik acele etme sen...sonra bollastirmasi daha zormuş:KK69:

😍 amin amin

aynı evde yaşayınca oluyor canım ister istemez 🤗 normal bunlar kuzum ama özellikle bir şeye ısrar ediyolarsa o senin korkunun ya da bastırdığın bi duygunun yansıması olabiliyor yani onlar senin aynan olmuş oluyor onu düşün derim
yakında tanıdık tamirci varsa ona bi sor bence canım ya da videolu bi anlatım olabilir internette?

selam canım dolunayda geldin yine hehe 🤗 bu esprük yapılmıştı ama 😂

sağol kaptancım 😍 beraber olsunn

ayyy ay çok sevindimmmm :KK71:

aynennn 😍 hem de pembiş

ayy gram 😂 ama çok da dikkat ediyorsun canım neden sence, gerçi ideal kilondasın o da var evet 😂
Bende biraz değişigim işte
Bi çok üzülüyorum
Sonra aman bosver diyip takma diyorum sallıyorum
Ay burnum ikizler ondan herald :KK70:

Benim de yuzuklerinlm bol geliyor takamiyorum. Arada küçülttüm ama şimdi yine büyük. Hava olmasın diye söylemedim dermişim. 🥳😜😂
yüzükler, giysiler bol gelince insan çok mutlu oluyor ama :KK51: bazı ayakkabılarımı kilo aldıktan sonra giyememiştim. neden sıkıyor acaba diye düşünmüştüm. sonra farkettim ki kilo oradan da alınıyor. ayakkabı numaram hala aynı ama kalıbı darsa onları giyemiyorum. giyeceğim ama bundan sonra sözüm var kendime ve size :KK15::KK15::KK15:

yüzükler, giysiler bol gelince insan çok mutlu oluyor ama :KK51: bazı ayakkabılarımı kilo aldıktan sonra giyememiştim. neden sıkıyor acaba diye düşünmüştüm. sonra farkettim ki kilo oradan da alınıyor. ayakkabı numaram hala aynı ama kalıbı darsa onları giyemiyorum. giyeceğim ama bundan sonra sözüm var kendime ve size :KK15::KK15::KK15:
Tabi ki giyeceksin. Sana güveniyoruz. 😘♥️

X