Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim canım 🙏

Yaaa😂4-5 sene önce ilk defa bi diyetisyene gittim 2 ay. Aynı zamanda zumbaya da yazılmıştım😂2 ayda 2 kilo verdim çok sinir olmuştum. Şimdikinden çok memnunum😍 Benim bir arkadaşım diyetisyene gidince kilo almıştı 😂

Acı ise az koyuyorum, ama acıyı da seviyo 13 yaşında zaten.
Çok geçmiş olsun, benim oğlum da hep kusardı. Şimdi bile çok hassas en küçük şeye miğdesi kalkıyo. Ama alerji değil bebek reflüsüydü onunki.

Hey maşallah. Çok güzel şey yaaa. En hüzeli almamak😍

Afiyet olsun tosunuma. Ama adım olmamış👎Bizimle deyılsın
:KK76::KK76::KK76::KK76:
12.000 ' in 4000' ini sana hediye etsem :confused:Hani bi biscream versem gibi :-)Seninle olabiler miyim :KK66:

Diyetisyenden baya bişeyler öğreniyo insan. Mesela benimki yeşilçay-soda karışımına karşı. Metabolizmanın düşmanı diyor.
Teşekkür ederim inşallah 🙏
Evet diyetisyenim gerçekten işinde çok iyi. Ben hiç yesil çay ya da odem için çay vs içmedim hiç denemedim. Ama S sulisim in dedigi tarif çok beğenilmis onu Bi deneyebilirim yarın

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-18-22-16-19-664_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    Screenshot_2021-12-18-22-16-19-664_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 9
Teşekkür ederim canım 🙏

Yaaa😂4-5 sene önce ilk defa bi diyetisyene gittim 2 ay. Aynı zamanda zumbaya da yazılmıştım😂2 ayda 2 kilo verdim çok sinir olmuştum. Şimdikinden çok memnunum😍 Benim bir arkadaşım diyetisyene gidince kilo almıştı 😂

Acı ise az koyuyorum, ama acıyı da seviyo 13 yaşında zaten.
Çok geçmiş olsun, benim oğlum da hep kusardı. Şimdi bile çok hassas en küçük şeye miğdesi kalkıyo. Ama alerji değil bebek reflüsüydü onunki.

Hey maşallah. Çok güzel şey yaaa. En hüzeli almamak😍

Afiyet olsun tosunuma. Ama adım olmamış👎Bizimle deyılsın
Aa sizde mi gidiyorsuniz. Ben de hayatimda sadece 1 kere diyetisyene gittim. O da hamilelik sekeri cikmisti o zaman. Simdi de beslenme duzenimi spor hocasina anlatinca eksik besleniuorsunuz dedi. Salondaki dkyetisyene yonlendirdi. Yoksa ben yone gitmezdim

Aa sizde mi gidiyorsuniz. Ben de hayatimda sadece 1 kere diyetisyene gittim. O da hamilelik sekeri cikmisti o zaman. Simdi de beslenme duzenimi spor hocasina anlatinca eksik besleniuorsunuz dedi. Salondaki dkyetisyene yonlendirdi. Yoksa ben yone gitmezdim
Disiplin olsun diye, yoksa ben hiç bişeye uymam😖

18 Aralık
12.00 Peynir, zeytin, maydanoz, yarım simit, patlıcan ezme iki çatal , bir çay kaşığı bal ve kaymak , bir sahanda yumurta, bir çeri , iki dilim salatalık
Sınırsız çay, akabinde sade Türk kahvesi

17.00 Bir tabak karnabahar, bir avakado ezmesi , bir bardak ayran
19.30 Bir kırmızı elma
Bitki çayları
Su bugün ölcemedim ..
Spor
Eki Görüntüle 2972263
Zipzip- Zipzip- Aijoo Aijoo
Afiyet olsun abla. Dışarı kahvaltiya gittin diye biliyorum. Sadece simit olmasa olurmuş ama sen bu hafta ici telafi edersin inaniyorum. Adimlarinla yakmissindir inşallah 😍

X