Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bugün fazlasıyla duygusalım
t0503.gif

Guzel seyler mi oluyor 🥰🥰
bugün kuaförden dönerken yolda şarkı söylüyorlardı müzisyenler. kulağıma takıldı ''seneler doldurmuş gamzelerini, ama gözlerine dokunmamış yâr'' 🎶🎶🎶
eve gelir gelmez youtube dan baktım. şarkının adı ''gamzeler'' miş. değişik kişiler söylüyor. ama bence onlar kemanla çok daha güzel söylediler 🥰🥰🥰 geldiğimden beri aynı şarkıyı dinliyorum, takıldım kaldım :KK70:

bugün kuaförden dönerken yolda şarkı söylüyorlardı müzisyenler. kulağıma takıldı ''seneler doldurmuş gamzelerini, ama gözlerine dokunmamış yâr'' 🎶🎶🎶
eve gelir gelmez youtube dan baktım. şarkının adı ''gamzeler'' miş. değişik kişiler söylüyor. ama bence onlar kemanla çok daha güzel söylediler 🥰🥰🥰 geldiğimden beri aynı şarkıyı dinliyorum, takıldım kaldım :KK70:
Aaa bugun kuafordeydin iyi gelmistir sana 🥰🥰🥰
Bende bazen bir sarkida takili kalıyorum

Ben de zeytin çok seviyorum 😍 yumurtayı haşlama harici yapınca zeytini çıkarttırıyo diyetisyen. Sırf o yüzden yumurtayı genelde haşlama yiyorum zeytinim gitmesin diye, o da 5 tane zaten 😂
Evet benim diyetisyen de aynı şeyi söylüyordu. Genelde bu kadar yemiyorum zaten 😁
Çok şükür gözünaydın. ♥️😘
Teşekkür ederim ❤
Artık çoğu insan çölyak olmasa da glutensiz beslenmeyi tercih ediyor canım ❤️ hiç üzülme. Biyopsi negatif çıkmış çok şükür buna da...gözün aydın olsun canım:KK60:
Teşekkür ederim evet biraz rahatladım icim ❤
Gözünüz aydın canim ♥️
Teşekkür ederim ❤
Cok sevindim canım
Teşekkür ederim ❤
çok şükür canım
Teşekkür ederim ❤
Geçmiş olsn cnm gözünüz aydin

Bagirsaklara inmediyse acaba diyet yapilinca tamamen gecermiki

Sanalda olsak da senin hissediyor ve seviyorum cnm 🤗
Gercekten 💓
Tamamen geçme diye bir durum olmuyor abla bu genetik bir durum ve ömür boyu diyet şart. Ama sağlıklı bir yaşam şekli gibi aslında
Ben size demedim dimi, benim oğlanın kolu kırıldı. Paça pişirip geceden bekleteyim de iyice özü çıksın. Arada içirmeye çalışıyorum 😖
Çok geçmiş olsun. Paça çok şifalı içebiliyorsa seviyorsa çabucak toparlar inşallah ❤

geçmiş olsun canım. Allah şifa versin.
Teşekkür ederim canım 🙏
Pazartesi gunu spor salonunun diyetisyenine randevu alacagim
Insallah verecegi program bana kilo aldirmaz 🤪
Yaaa😂4-5 sene önce ilk defa bi diyetisyene gittim 2 ay. Aynı zamanda zumbaya da yazılmıştım😂2 ayda 2 kilo verdim çok sinir olmuştum. Şimdikinden çok memnunum😍 Benim bir arkadaşım diyetisyene gidince kilo almıştı 😂
O zamanlar bu gruba yeni baslamistim belkide o yuzden aklimda filiz diye kaldi. Tekrar kusuruma bakma 😳

Kac saat kayniyor? Oglunuz pulbiberli yiyor mu?

Tam adimlara baslamistim
Oglum kustu :KK43:
Alerjisi var ve bu ara yine kotu ne yapacagim bilemiyorum. 3 yasinda hala gecmedi:KK43:
Acı ise az koyuyorum, ama acıyı da seviyo 13 yaşında zaten.
Çok geçmiş olsun, benim oğlum da hep kusardı. Şimdi bile çok hassas en küçük şeye miğdesi kalkıyo. Ama alerji değil bebek reflüsüydü onunki.
3 büyük kestane 1 dilim ekmek
Hey maşallah. Çok güzel şey yaaa. En hüzeli almamak😍
18 Aralık
12.00 Peynir, zeytin, maydanoz, yarım simit, patlıcan ezme iki çatal , bir çay kaşığı bal ve kaymak , bir sahanda yumurta, bir çeri , iki dilim salatalık
Sınırsız çay, akabinde sade Türk kahvesi

17.00 Bir tabak karnabahar, bir avakado ezmesi , bir bardak ayran
19.30 Bir kırmızı elma
Bitki çayları
Su bugün ölcemedim ..
Spor
Eki Görüntüle 2972263
Zipzip- Zipzip- Aijoo Aijoo
Afiyet olsun tosunuma. Ama adım olmamış👎Bizimle deyılsın

Evet benim diyetisyen de aynı şeyi söylüyordu. Genelde bu kadar yemiyorum zaten 😁

Teşekkür ederim ❤

Teşekkür ederim evet biraz rahatladım icim ❤

Teşekkür ederim ❤

Teşekkür ederim ❤

Teşekkür ederim ❤

Tamamen geçme diye bir durum olmuyor abla bu genetik bir durum ve ömür boyu diyet şart. Ama sağlıklı bir yaşam şekli gibi aslında

Çok geçmiş olsun. Paça çok şifalı içebiliyorsa seviyorsa çabucak toparlar inşallah ❤
Diyetisyenden baya bişeyler öğreniyo insan. Mesela benimki yeşilçay-soda karışımına karşı. Metabolizmanın düşmanı diyor.
Teşekkür ederim inşallah 🙏

Teşekkür ederim canım 🙏

Yaaa😂4-5 sene önce ilk defa bi diyetisyene gittim 2 ay. Aynı zamanda zumbaya da yazılmıştım😂2 ayda 2 kilo verdim çok sinir olmuştum. Şimdikinden çok memnunum😍 Benim bir arkadaşım diyetisyene gidince kilo almıştı 😂

Acı ise az koyuyorum, ama acıyı da seviyo 13 yaşında zaten.
Çok geçmiş olsun, benim oğlum da hep kusardı. Şimdi bile çok hassas en küçük şeye miğdesi kalkıyo. Ama alerji değil bebek reflüsüydü onunki.

Hey maşallah. Çok güzel şey yaaa. En hüzeli almamak😍

Afiyet olsun tosunuma. Ama adım olmamış👎Bizimle deyılsın
Son yoruma çok güldüm Elhan Elhan bizimle değilsin 🤣🤣

X