Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben size demedim dimi, benim oğlanın kolu kırıldı. Paça pişirip geceden bekleteyim de iyice özü çıksın. Arada içirmeye çalışıyorum
Yok demedin
Geçmiş olsun canım. Sağ kol mu sol mu? Okula gidebiliyor mu. Hay Allah üzüldüm. Allah şifa versin sana da kolay gelsin iyi düşünmüşsün paça çabuk kaynaştirir canım.

Afiyet olsun canim
Sporu sonra mi paylasacaksin

Yok demedin
Geçmiş olsun canım. Sağ kol mu sol mu? Okula gidebiliyor mu. Hay Allah üzüldüm. Allah şifa versin sana da kolay gelsin iyi düşünmüşsün paça çabuk kaynaştirir canım.
Yaw sorma Elhancım yaaabi de benimkiler bu sene LGS’ye gircek. Sağ kolu kırıldı ama allahtan solak

Gecmis olsun nasil yapiyorsunjz pacayi?
Teşekkür ederim. Temizlenmiş aldım ama yine de kıllıydı. Yıkadım, üttüm, yıkadım. Biraz suda beklettim. Şimdi düdüklüde soğan ve sarımsak ile pişiyor. Balkona atıcam, sabaha kadar o jelatinimsi madde iyice çıksın. Yarın etini küçük doğruycam, biraz tereyağında un kavurup suyu ekliycem, etini ekliycem. Kaseye alınca sarımsaklı pulbiberli sirke ilave ediyoruz. İşkembeyi de aynı yapıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…