Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Haşhaş ezmesi yağlı bi ezme haşhaştan yapılan kaptancım Cordelia kaptan resim de koymuş

Afiyet olsun cok guzel menü. Adimlarinda çok iyiydi. Haftaya eksi ile başlaman avantaj kırmızı kaptan adayisin
Beklediğim kadar eksi olmadı ama buna da şükür kaptancım çok sağol

Sana da afiyet olsun kaptancım

Zipzip kaptanı etiketleyin canım. bir de o haftaki kaptanınızi tabi.
Peki kaptancım inşallah dönersin spor bakanlığına en kısa sürede

Tatlım ben geldim diye gidiyorlar mi diye alınganlık yapasim var ama tam da emin olamıyorum.. Bilmedigim bir şeyler mi yaptım Allah aşkına söyleyin açıklama yaparım en azından...
O karar vermişti cumaya, gerginlik olan gün

Sabah zeytinyağlı ve limonlu su içtim. Wc de oldu bu sabah oh be
Ooooo gittiiii gelmez olsuunnn beni sormaz olsuuunnn oh be dünya varmış didimmmm Rabbim beterindenn korusunnnn

Bugün baslicam bırakmıştım
Motive ederiz birbirimizi
tamam canım leslie den başlasak

Sen bu yeme aşkıyla nasıl zayiflican cano
Hıncını başka yerlerden çıkarıyor

Sırrımı söyler miyim hiç deli miyim ben cano diyen dilini yirim senin
Ahahahaha

Yaaa çok tatlıymış...
Sevimliliğini yidim gı Ailecek forma girmeye niyet etmişsiniz ..
Ailede şişman olan kedi ve ben varız sadece. Boğazını tutamayanlar kulübü
Benim de dışarda işlerim var biraz. Sorun değil akşama kapışırız
Kolay gelsin bitanem...ben de arkadaşımla buluşmaya gideceğim. Bugün fazla kapismayabiliriz.

Sifa olsun abla gecmis olsun
Teşekkür ederim canım.
Bugün adımlar başlıyo değil mi? Ben şu an 2150 olmuşum bileBirazdan sporumu yaparım. Sonra dış işlerimi halledip gelince de adımın eksiğini tamamlarım. Bana çok iyi olacak egzersiz +adım.
Hatırlarsınben çok zor kilo veriyodum. Az çekmedin beni. Çünkü spor nerdeyse hiç yapmıyodum. Şimdi 4. Haftadayım 6 gün plates+egzersiz yapıyorum ve göbeğim geri çekildi bariz bi şekilde. Spor şart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…