Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun. Cuma diye birşey demeyecegim pide ve patatese. Ama şu tek öğünü çiftle bence artik. Kabızlık o yüzden bence. Suyu da baya arttır. Ne kadar iciuosun?

Teşekkürler canim. Corba da pirinç varmış akşamda pilav olmamış. Bugun cumaydi artik dikkat edelim 🌹

Haşhaş ezmesi nedir bilmiyorum, hamurişi mi? Afiyet olsun.

Elhan Elhan abla aksam sadece elma yemissin kendini aç birakma lutfen alinti silindi
Yorumun için çok teşekkür ederim bitanem.
16.00' da yediğim akşam yemegiydi. :oops:
Gece atıştırmalıklarini rafa kaldırdım bu şekilde devam edeceğim ideal kiloma ininceye kadar.

Vallahi bu iş artık danışıklı dövüşe döndü diyorum ve susuyorum bu kadar kişinin aynı anda kafasını dinleyesi gelmesi aklım almıyor mantigimda almıyor 😡
Tatlım ben geldim diye gidiyorlar mi diye alınganlık yapasim var ama tam da emin olamıyorum.. :KK14:Bilmedigim bir şeyler mi yaptım Allah aşkına söyleyin açıklama yaparım en azından... :işsiz:

Eklentiler

• 29D56ACA-6132-421F-8E11-25F15353A239.jpeg
    29D56ACA-6132-421F-8E11-25F15353A239.jpeg
    87,5 KB · Görüntüleme: 24
canım sporcu beslenmelerinde de görmüşsündür lean protein ve kompleks karbonhidrat oluyor çok az yağlı,yanında da avokado, zeytinyağı gibi faydalı yağlar ve bol sebze,brokoli ,karnabahar vs 😂 biraz sıkıcı ama haftada birkaç gün bile yapabilsek vuuuu :KK76:

canım 2. adım da yavaştan spora başlayıp arttırmak 😍 su yeterli içmek
sporun var mı yürüyüş dışında şu an :KK200:
Bugün baslicam bırakmıştım
Motive ederiz birbirimizi😘

X