Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Küçük 3 yaş 3 aylık büyük 6 yaş 4 aylık canım benim ki bir babası 2 ablası ben 3 numeroyum onun için 🤭 küçüğü şuan için kreşe yollayamam canım malum fiyatlar el yakıyor 🤦🏻‍♀️
cnm sen öğretmen miydin 🤗 sen mi uzaktan eğitim veriyorsun büyük kızın mı alıyor okul karantinada mı cnm ya da sen öğlenci öğrencilere mi eğitimveriyorsun çok soru oldu ama 🤭

16 aralık menüsü

11.00
Yarim omlet
Domates salata
Nescafe
1 kk peynir
3 zeytin
1 dilim ekmege tahin pekmez

12.30 yeşilçay

14.00
Yulaf lapasi + turk kahvesi
Kapada 3 kare cikolata vardi

16.00
2 kepçe yesil mercimekli corba

18.30
1 tabak kabak yemeği

Zipzip- Zipzip- 60kiloyum 60kiloyum
tam bir perşembe menüsü :super:

cnm sen öğretmen miydin 🤗 sen mi uzaktan eğitim veriyorsun büyük kızın mı alıyor okul karantinada mı cnm ya da sen öğlenci öğrencilere mi eğitimveriyorsun çok soru oldu ama 🤭
Yok canım ben lise mezunu uniye hazirlanmaya hazırlanan bir ev hanımıyım 😅 okul değil de bizim öğretmenimiz covid geçiriyor önce ki hafta esi pozitif kendi negatifti çocuklarına esi baktığı icin 1 hafta rapor almıştı pazar günü onun testi de pozitife dönmüş 2 haftadır evdeyiz önümüzde ki haftayla 3 hafta olacak çok zormuş gercekten uzaktan egitim🤭

Yok canım ben lise mezunu uniye hazirlanmaya hazırlanan bir ev hanımıyım 😅 okul değil de bizim öğretmenimiz covid geçiriyor önce ki hafta esi pozitif kendi negatifti çocuklarına esi baktığı icin 1 hafta rapor almıştı pazar günü onun testi de pozitife dönmüş 2 haftadır evdeyiz önümüzde ki haftayla 3 hafta olacak çok zormuş gercekten uzaktan egitim🤭
ayy gerçekten zor canım Allah kolaylık versin o da ablasının yanında oturup resim filan mı yapsa 😅

Internette gordum gecen zero kalori noodle diye satiliyor. Koca bir tabak haslanmis makarnave toplamdasadece 9 kalori. Tadi da fena sayilmaz yani
Yaa makarna nasil 9 kalori ya? Acaba nohut unundan falan mi yapiliyor?
Yahooooo :KK73:

Burdayıım :KK70: Sebastianınız burda :KK8:

Canım ne özrü kusuru 🤗 çok geçmiş olsun
Hosgeldin canim
Cnm şu zeytinyağlı kuru kayısıyı denedin mi? Sen paylaşmıştın burda tarif :KK66:

Canım geçmiş olsun

Canım yerinde yap :KK66:
Ay oyle de sayiyormus adinsayar. Benin kafam basmadi :KK70:
Ay senin wuuwuularırı da özlemişim :KK74:

:KK76:

Sen de sağol canım 😍

58 için tebrikler canım 😍
Olsun akşam gönüllerini alırsın patlamış mısırla filmle vs 😘

Aslında normal çizkekten daha hafif bi de sossuz yersen :KK66: yarına ne dersin? 😁

Sevindim cnm
58dedigime bakma canim sadece1 sabah 58.9 gordum ama yarin oyle olmayabilir :KK43:
Birde cuma erken saatte kalkicam buyuk ihtimalle fazla cikarim. Cunku benim tartildigim zaman afedersin tuvalet islemi bitip midem boskendi. Erkenden okula gidecegim icin hemen tartilmam lazim

16aralik persembe
Oglen 12.45
4 yk kurufasulye
1 tam tahilli ekmek
4 parmak eninde biberli ekmek

Ara
2 bardak nescafe

Aksam 19.30
1 kepce kuru fasulye
1 kase yogurt

Ara
Filtre kahve

2 l su
Adim konusunda cok performans gosteremiyorum malesef :KK43:
Sabah butun evi temizledim ama tel cebimde olunca hic rahat edemiyorum, okuldada tel yanimda olmadan yurudum ama sanirim yine de 8000i tamamlayamazdim

60kiloyum 60kiloyum Zipzip- Zipzip-

Eklentiler

• Screenshot_20211217-035442_Pedometer.jpg
    Screenshot_20211217-035442_Pedometer.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 10
X