Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Grip olacağım sanırım burnum su gibi akıyor 😑 öğrencilerinin hepsi hasta hapşuran öksüren sınıfta hastalık kol geziyor ☹️☹️☹️ bağışıklık zayıflamış hemen alıyorum çocuklardan
canım dikkat et takviyeni al bol limonlu ılık su da iç üşütme canım 2 kat da maske aman :KK43:

Dün söylemiştim bugün de söylerim canım. Başım üstüne. :KK60:
😍 😘

burada bir kuruyemişçi var. nette sitesi de var. aynı fiyattan veriyor. neyse ceviz, fındık falan alacaktım dün baktım. hadi 3-4 gün bekleyeyim kredi kartımın tarihi geçsin dedim. bugün yeni zamları görünce de aman boşver artmadan bugün hemen sipariş vereyim dedim.
neyse eve geldim siteye girdim. ceviz sabit de fındığın kilosu 20 TL artmış 1 günde 😔 o kadar moralim bozuldu ki anlatamam. zaten badem fırladı. artık almayacağım. ama fındığı da öyle görünce ne bileyim sinirlerim oynadı. ne olacak böyle valla :KK43:
cnm yerel satıcılara baktın mı? en çok zarar eden onlar çünkü zamlı satamıyorlar,insta da filan bulabilirsin
ya da tanıdık varsa,memleketinde vs

Diyet Salata Diyet Salata
Böyle ağlatan, cok etkileyici anime onersene bana
Romantik,Dram duygusal, her türlü olur
tokyo ghoul izledin mi cnm? ben çok ağladım

Bana da gizem polisiye önerin. aypare ackerman aypare ackerman
death note cnm izlemediysen :KK66:

Beğenirsen oğlumu alabilirsin henüz boşta :KK69:Dünürüm bohcayi attı kaçtı :KK51:
ben alamaz mıyım :spor:

Avrupa turu icin 10 yıl yemeden icmeden çalışmam lazım :mad:
hayali canım hayali :lülülü:

canım dikkat et takviyeni al bol limonlu ılık su da iç üşütme canım 2 kat da maske aman :KK43:

😍 😘

cnm yerel satıcılara baktın mı? en çok zarar eden onlar çünkü zamlı satamıyorlar,insta da filan bulabilirsin

Bir bölüm izledim. Sonra nedense sıkıldım. Tekrar bakacağım.Enteresan gidiyordu. Teşekkürler. 😘

😍 😘

Evett başka varmii

çok iyi canım,bi e pirinç noodle var o da şeffaf 😍 ben de ondan istiyorum

evet canım hepsini bu sayfaya yazıyoruz,yarın da tartı fotoğrafında tarih + nick olcak :KK66: eski gruptaki gibi canım
sarı takım menü yazmak zorunda değil,adım yarışına katılıyor, yeşil takım yarışa girmiyor sadece menü yazıyor
kırmızı ve mavi takım da kiloyla yarışıyor adım sayıları da etkiliyor puanı canım

canım diyet grubu diye yazmaya çekindim ama benim de diyette kabızlık oluyor, şekerli bişey yiyince çalışıyor anca :KK43: bi parça gofret bile olabilir,sen bu çayları bırak bence kuzum hem vücudu yorar hem alışmıştır artık :KK43:

kaçırdım mı acaba,her şeyi okudum ama :KK43: North River North River canım başınız sağolsun

oyy canım yaa kitabın varsa başla 😍 youtube da video varsa izle, kendini alıştır tekrardan ısın mesleğe 😍 KPSS ye mi girmen gerekiyor cnm

Daş gibi hatun daşşşş :cool:ben de rüyamda büyük bi ağaca kendimi bağlamıştım şu havada yapılan pilates gibi hareketler yapıyodum haha :KK70: burcu hadi gidiyoruz in diyolardı :KK70: :KK70: :KK70:

😍

Yılbaşı çok uzaaaak 😭 hemen gel hemeeen

😍 iyi çok az kalmış canım :KK66: yarın girecek misin masterfit e?
Canim ben de malum yeniyim tarti fotografini çekip resim ustune nick ve tarih mi yazacagiz .
Yada telefon resim ustune otomstik tarih atiyor ya öyle mi cekecegim

Ben mutfaktayim. 1 saate toparla görüşelim. Haydiu ilham geldi. Kaldır totoyuuuu.

Bak hala oturuyor. :KK4::KK4::KK4:
flex point flex point kızlarr dizleri kırma! indir kaldır indir kaldır :KK70:

Zipzip- Zipzip- kaptanım ben yarın bildirim yapıp takımdan ayrılabilir miyim?
İş temposu soğuk hava felan derken yürüyüş yapmak zorlaşıyor, kimsenin de hakkına girmek istemiyorum. Siteye de fazla giremiyorum zaten.
canım kitap kulübüne devam ama di mi 🤗

Saclarim duz bizim kuaför yamuk kesiyordu zaten annem.keser 🙈🙈
ay benim de annem kesiyo :)

Girersiniz canim 🥰
Herkes gidiyor 2 takimi oluşturabilecek miyiz bilmiyorum 🙄🙄🙄
yaparız yaparız 😍 sarı takım dağıldı gibi oldu ama yeşil takımdan ekleyebiliriz belki 🤔

Merhaba kızlar herkese iyi geceler
iyi geceler ccnm

😍😘

Bilemiyorum ki canım yarın olsunda😢
hadi bebeğimmm güveniyorum sanaaa :KK36: :KK76:yapabildiğimiz kadar 🤗

Allah razı olsun ikinizde de.😂 Asperox benim gizli silahım.😂😂😂
asperox sarı güç! 😂 reklam müziği geldi aklıma haha

inciri, cevizi normal fiyata hallettim. kayısıyı da burada sergi açan yöresel bir iki satıcı var. onlardan aldım. fiyatı piyasaya göre iyi sayılır. kuru erik evde var. geçen sene biz kurutmuştuk balkonda. fındığı da artık bugünkü zamma yakalanarak aldım. ama dışarıda çok çok yükseğe gördüm. o nedenle aldım artık. ama badem yok artık. valla o fiyata alamam. acayip pahalı olmuş. zaten ayıptır söylemesi dünya para verdim bunlara.
elimin altında atıştırmalık olsun istiyorum. bunlar diyette iyi oluyor. ama artık lüks oldular valla 😔😔😔

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-16-23-12-55-650_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    Screenshot_2021-12-16-23-12-55-650_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 14
X