Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şimdilik bununla idare et🤣çekirdek almaya gönderildim eve gidince toplar mutfagi onuda çekerim 😅inox yüzeylerde yağ coz öyle leke bırakıyoruz benimde buzdolabı ve bulaşık Makinesi nde var🤦🏻
eşine söyle sen hamilesin :anneadayı: çekirdeği de gitsin kendisi alsın :KK53:

Canım Pazartesi’den beri yoğun bi temizliğin içindeydim dünde misafir ağırladım..
Dün akşamda aklımda bazı kişiler vardı dedim hazır evi tam tur temizledim biraz da ikram hazırlığım vardı bugünde misafir aldım..
Acayip yoruldum adımlarımı sayamadım çünkü telefon saat hak getire çocuklarla misafirlerle uğraş derken 2 koca günüm gitti..
Çok şükür herşey içime sindi misafirlerim memnun ayrıldı..
Ama bi bok yedim akıllara zarar 😳
Bugün aç kaldım epey akşam misafirlerden sonra oturdum sağlam yedim sonra takvime baktım neeee perşembe😳😳😳😳
Aha dedim poku yedin duygu😥😥😥
Şimdiden herkesten çok özür diliyorum bi kaç gün ihmal ettim burayı ama hemen yarın toparlanıyorum çok çok çok özür dilerim 😞😞

İyi akşamlar🥰 Bugün uyanamadım çocuklar okula gitmedi🤦‍♀️Neyse ders çalıştık falan derken, matematik öğretmeni sınav yapcam diye mesaj attı😬Hala ders çalışıyoruz. Birazdan sporumu yapıcam ve menümü yazıcam. Zipzip- Zipzip- yarın tartı günü dimi…
Teşekkür ederim kaptanım internette yorumları okudum öldük bittik felan. Bende ilk bi halsizlik yaptı tamamen geçti sonra bende okuyup korkmuştum hemen olayım yüzleşeyim dedim

Teşekkür ederim

2.doz beni de çok kötü yaptı ama bunda hiç aşı olmamış gibiyim

Altın ne olacak acaba merak ediyorum bu yaz elimde biraz para artmıştı annem gram altın al çeyiz olur sana ilerde dediydi diye 2 gram altın almıştım 490 liradan ve ağzımız uçuklamıştı şimdi bir bakayım dedim kaç ay geçti ki 2 ye katlanmış fiyatı rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Şifa olsun kaptanım
Eşim aradı öğlen 3. Doz randevusu almış, sen de al istersen dedi. Korkuyorum, 2. Dozda çok acayip oldum gece uyku ile uyanıklık arasında kalıp ölüyorum sandım. Ve 3 gün böyle çok kötü geçmişti😣
Ay sen de mi izliyosuuun çak :KK5:

Hoşgeldin canım 🤗

İşşte buuu ikimiz de yarın giriyoruzz listeleri sallıyoruuuzzz :KK76:

Canım kafandakileri boşaltmanın en iyi yolu yazmak herşeyi dök kağıda 😍 bu birinci adım

Allah rahmet eylesin canım 😔

Şimdiden şifa olsun 😍
Hoşbulduk 🥰

Canım Pazartesi’den beri yoğun bi temizliğin içindeydim dünde misafir ağırladım..
Dün akşamda aklımda bazı kişiler vardı dedim hazır evi tam tur temizledim biraz da ikram hazırlığım vardı bugünde misafir aldım..
Acayip yoruldum adımlarımı sayamadım çünkü telefon saat hak getire çocuklarla misafirlerle uğraş derken 2 koca günüm gitti..
Çok şükür herşey içime sindi misafirlerim memnun ayrıldı..
Ama bi bok yedim akıllara zarar 😳
Bugün aç kaldım epey akşam misafirlerden sonra oturdum sağlam yedim sonra takvime baktım neeee perşembe😳😳😳😳
Aha dedim poku yedin duygu😥😥😥
Şimdiden herkesten çok özür diliyorum bi kaç gün ihmal ettim burayı ama hemen yarın toparlanıyorum çok çok çok özür dilerim 😞😞
Saka yapiyorsun degil mi

Keske haber verseydin iki dakika tum gun adimlarin icin bekledim 😭😭😭😭

X