Popüler Konu LenaG ile MasterFit

IMG_20211216_141439_1.jpg
IMG-20211216-WA0029~2.jpg
S sulisim bugün sınıfa bir girdim öğretmen masası pert....:işsiz:
Çektim sandalyemi sıranın önüne...bu da günün hatırası :KK25::KK25:
Elhan ablayı görmedik diyenlere :KK60::KK60:

Temel ihtiyaçlara yapılan zamla kıyaslandığında pek bi anlamı yok 😞 o kadar büyük bir kaos var ki ülkede 😞
Kızıma mama vermek zorunda kaldım ve mamaya bile çok zor ulaşıyorum. Bir anda piyasada bebek maması kalmadı. İnternet siparişlerimde stok yok deyip iptal ettiler ertesi gün üzerine 100 lira daha koyup satışa çıkardılar.
Çok çok üzgünüm 😞 kızımı ileride ne bekliyor kestiremiyorum
tı tı tı hiç mi vicdan yok yaa :KK43: hayır kendin ekmek yersin ama çocuğuna nasıl kıyacaksın mamayı vermeyip :KK43: büyük depremde bile bu kadar kötülük olmadı yaa :KK43: çok üzücü
ek gıda alacak kadar oldu mu canım?

Abim cok şükür iyi öksürük var ama geçecek İnş
kuru öksürükse ciğeri acımıyorsa iyiye gidiyordur inşallah canım 🤗 yinede bi röntgen çektirse kontrol olur

Selam kizlar, bugun ilk defa su kalorisiznoddlelardan denedim. Fena degil tadi. Taa bir iki ay oncealmistim 1 kutu. Evdeduruyordu. Yiyeyim bari dedim bos yer kapliyor 😉 insallah kilo vermemde faydasi daolur
ye ye canım spagetti yerine 🤗

Canım çok şükür bir problem yok iyilesiyor hergun biraz daha toparlıyor 🤗
oh şükür canım 🥰 çabucak normale dönsün inşallah

Tamam canim sorun yok da yarin erkendrn yapacagim artik listeyi
Çok düşünemedim canım kusuruma bakma bugünü de çarşamba zannettim akşam bişeyler yedikten sonra telefonu elime alınca jeton düştü.. hatta inanamadım Salı günü ilk misafiri aldım bugün Çarşamba işte dedim bende diyordum 2 gün dengesiz oldu yarın dikkat edeyim toparlarım diyordum Cuma’ya.. o kadar yoğun geçti ki buraya yazınca hafif kalıyor.. oğlanında pedagog işi çıktı hepsi üst üste geldi benim için.. keşke bu hafta yarışmaya katılmasaydım çok çok pişman oldum ya..

Bugunku menum
08:00- 2 yumurtadan menemen, 1 dilimtt ekmek
12:00- 5 yk pilav, 8 yk tavsan eti. 1 kase salata. 1 portakal, 1 elma
15:00- 1 kase kalorisiz makarna
18:30- 1 kase peynirli salata, 3 kare bitter.

Su:2,5 lt
Spor: yok
canım afiyet olsun. tavşan etini nereden buldun? ve tadı nasıl ?

Internette gordum gecen zero kalori noodle diye satiliyor. Koca bir tabak haslanmis makarnave toplamdasadece 9 kalori. Tadi da fena sayilmaz yani
çok iyi canım,bi e pirinç noodle var o da şeffaf 😍 ben de ondan istiyorum

Bu sayfaya yaziyoruz galiba hepsini. Aksam yazarim canim. Bugun simdilik spor yok ama 15dk da olsabirseyler yapmaya niyetliyum bakalim
evet canım hepsini bu sayfaya yazıyoruz,yarın da tartı fotoğrafında tarih + nick olcak :KK66: eski gruptaki gibi canım
sarı takım menü yazmak zorunda değil,adım yarışına katılıyor, yeşil takım yarışa girmiyor sadece menü yazıyor
kırmızı ve mavi takım da kiloyla yarışıyor adım sayıları da etkiliyor puanı canım

canım diyet grubu diye yazmaya çekindim ama benim de diyette kabızlık oluyor, şekerli bişey yiyince çalışıyor anca :KK43: bi parça gofret bile olabilir,sen bu çayları bırak bence kuzum hem vücudu yorar hem alışmıştır artık :KK43:

kaçırdım mı acaba,her şeyi okudum ama :KK43: North River North River canım başınız sağolsun

calismadim ki okul biteli 8 yil oldu
Cogu bilgiyi unuttum bile 😔😔😔
oyy canım yaa kitabın varsa başla 😍 youtube da video varsa izle, kendini alıştır tekrardan ısın mesleğe 😍 KPSS ye mi girmen gerekiyor cnm

EVet canım kas oldu bacaklarım bildiğin taş gibi 🙈 biraz dinlendirmem lazım kol çalışıyorum 😂
Daş gibi hatun daşşşş :cool:ben de rüyamda büyük bi ağaca kendimi bağlamıştım şu havada yapılan pilates gibi hareketler yapıyodum haha :KK70: burcu hadi gidiyoruz in diyolardı :KK70: :KK70: :KK70:

Harikasınız. Takip ediyorum bir süre yogunlugum var. Elimden geldigince bakıyorum. ♥️
😍

Hosbuldum. ♥️
Ahh ben kilo aldım. Buradan uzaklaşmak hiç iyi değil. 🙈
Sen pes etmezsin bilirim. 😘
Kız gitme o zaman gel gel yarın cuma 😍
Yarın olmaz yapamam hayır. Yılbaşı sonrası geleceğim diyete başlatın beni. Şimdi bol bol yiyorum.😭😭😭 Ama 7 den sonra yemiyorum. 🤦‍♀️
Yılbaşı çok uzaaaak 😭 hemen gel hemeeen

1 2 kg daha versem iyi olacak

Teşekkür ederimmm😍😍😍😍
😍 iyi çok az kalmış canım :KK66: yarın girecek misin masterfit e?

X