Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Si nir stres mahvediyor beni artık,çok şükür imkanımız var ya olmayan ne yapacak.
Migrostan geldim demin pirzola 180 lira olmuş,alan varmı dedim düştü dedi.
Sorma ben de dun kuzu kus basi aldim bebeler antibiyotikli yemesin diye kuzu aliyorum genelde 135 tl olmus
1 kilo kuzu kusbasi 5 l sut 190 tl verdim
Evet canim. Ama meslekcilerden azda olsa cekiniyorlar. Tabi son jenerasyon cok fena benim yanimda bile kufurlergirla gidiyor

Demim migrostan geldim 5 lt lik yağ gene yok
Aaa iyi zam gelecek desene abla
Tabi ki almanın sonu yok ama ne kadar kâr edersek o kadar iyi.
Benim de almam lazım yarın alayim
Kizlar oglen kurufasulye 1 dilim ekmek yedim
(Yaninda bir sey daha vardi ama menume yazayim cissssslardan cunku )

Simdi size sorum aksamda kurufasulye yogurt yesem yarin tartiya cok yansir mi ? Yoksa sadece salata mi yiyeyim ?
Kisiye göre degsiir canim beni etkilemiyor
Peynirli ya da ton balıklı salata olabilir

Kızlar pedlere de zam geliyormuş indirimden faydalanın mutlaka.tabiki indirim değil ama Ocak ayına göre indirimli diyebiliriz
Ben 7 yıldır rahatım artık:))
Uçmuş fiatlar resmen alamayan ne yapsın nasıl yesin ki bu eti.

Aaa iyi zam gelecek desene abla

Benim de almam lazım yarın alayim

Kisiye göre degsiir canim beni etkilemiyor
Peynirli ya da ton balıklı salata olabilir
Salata yapamazsam cocuklarla zor olabilir cunku, kuru fasulye yerim
Ben 7 yıldır rahatım artık:))

Uçmuş fiatlar resmen alamayan ne yapsın nasıl yesin ki bu eti.
Aynen biz boyle dusunuyorsak asgari ucret alan ne yapsin

Gerçekten ben de kendimi kötü hissediyorum.basim kötü olmaya başladı.rabbim bugunumuzu aratmasın

Bende bugun cok kotuyum. BU zamlar gittikce anksiyetimi arttirmaya basladi. Bugun nefes alamiyorum sanki kalbim ağzımda. Ayni seyi bende esime dedim biz senle diyet yapcaz çocuklar yicek diye
2018de kizim doğduğu kış cok zorda kalmistik, her gun ne pisiricem ben diye dusunmek hic unutmam esim kocaman bir lahana aldi onu pisirip buzluga attim kac seferde yedik onu

Merhaba canim iyiyim aaa ne cabuk oldun sifa olsun inşallah
Bende randevu alayim da olayim :)
Teşekkür ederim kaptanım internette yorumları okudum öldük bittik felan. Bende ilk bi halsizlik yaptı tamamen geçti sonra bende okuyup korkmuştum hemen olayım yüzleşeyim dedim
Şifa olsun şimdiden.
Teşekkür ederim
2.doz beni de çok kötü yaptı ama bunda hiç aşı olmamış gibiyim
Durum içler acısı şu anda ülkece felakete gidiyoruz.
Sonrasını yazdım sildim ..
Anlayan anladı benii hrhalde..
Altın ne olacak acaba merak ediyorum bu yaz elimde biraz para artmıştı annem gram altın al çeyiz olur sana ilerde dediydi diye 2 gram altın almıştım 490 liradan ve ağzımız uçuklamıştı şimdi bir bakayım dedim kaç ay geçti ki 2 ye katlanmış fiyatı rabbim hepimizin yardımcısı olsun
Asi randevumu aldim pazar gününe
Şifa olsun kaptanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…