Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende bugun cok kotuyum. BU zamlar gittikce anksiyetimi arttirmaya basladi. Bugun nefes alamiyorum sanki kalbim ağzımda. Ayni seyi bende esime dedim biz senle diyet yapcaz çocuklar yicek diye :KK43:
2018de kizim doğduğu kış cok zorda kalmistik, her gun ne pisiricem ben diye dusunmek 😭 hic unutmam esim kocaman bir lahana aldi onu pisirip buzluga attim kac seferde yedik onu 😑😖
İste demek istediğim bu canım.insallah aç kalmayız evlatlarimiz da aç kalmaz inşallah.

Teşekkür ederim kaptanım internette yorumları okudum öldük bittik felan. Bende ilk bi halsizlik yaptı tamamen geçti sonra bende okuyup korkmuştum hemen olayım yüzleşeyim dedim

Teşekkür ederim

2.doz beni de çok kötü yaptı ama bunda hiç aşı olmamış gibiyim

Altın ne olacak acaba merak ediyorum bu yaz elimde biraz para artmıştı annem gram altın al çeyiz olur sana ilerde dediydi diye 2 gram altın almıştım 490 liradan ve ağzımız uçuklamıştı şimdi bir bakayım dedim kaç ay geçti ki 2 ye katlanmış fiyatı rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Şifa olsun kaptanım
Sagol canim 🥰

Teşekkür ederim kaptanım internette yorumları okudum öldük bittik felan. Bende ilk bi halsizlik yaptı tamamen geçti sonra bende okuyup korkmuştum hemen olayım yüzleşeyim dedim

Teşekkür ederim

2.doz beni de çok kötü yaptı ama bunda hiç aşı olmamış gibiyim

Altın ne olacak acaba merak ediyorum bu yaz elimde biraz para artmıştı annem gram altın al çeyiz olur sana ilerde dediydi diye 2 gram altın almıştım 490 liradan ve ağzımız uçuklamıştı şimdi bir bakayım dedim kaç ay geçti ki 2 ye katlanmış fiyatı rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Şifa olsun kaptanım
Altında artacak bu durumda,önceen dolar düştümü altın yükselirdi şimdi başa baş gidiyorlar nerdeyse.
Abla tost makinesin de yap.yagli kağıdın arasına köy bastır.cok güzel oluyor
Tost makinem bozulmuştu,ekemk kızartma zımpırtısı varya ocakta kullanılan o var onda yapartım artı.

Bu kızlar çok konuşuyor valla şimdiden kolay gelsin :) iyi yolculuklar canimm
İyi yolculuklar 😘
Hayırlı yokculuklar canım 🙋🏻‍♀️
iyi yolculuklar canım
t4111.gif

Sağolun canlarım 😍 sizin de duanızla yolculuğum çok rahat güzel geçti 😘😘😘 2 kere de mola verdik oooh :21:

Kızlar + 18 için olan bir şey varya ona da zam geliyormuş.instagram da gördüm.cocuk bezi,ped ve bu +18 olan şey için kampanya baslatmislar.bunlarin hepsi ihtiyaçtır diye😏
:KK70: :KK70:
Selam kizlar, bugun ilk defa su kalorisiznoddlelardan denedim. Fena degil tadi. Taa bir iki ay oncealmistim 1 kutu. Evdeduruyordu. Yiyeyim bari dedim bos yer kapliyor 😉 insallah kilo vermemde faydasi daolur
O nedir?

Yağ ölçümlerine bakıyorum resmen obezite çıkarıyor beni 62 kilonun nesi öyle olurki.
Onun özelliği aç karnına içilmesi,sabah ve akşam içilecek.
Yeşil çay içiyor günde 3 tane flan,içine limon tarçın ve zencefil katıyoum içiyorum.
Ben aç karnına kahveyi çok seviyorum ne kadar tarçın Aticam canım içine 🙄

X