Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah
1 haşlanmış yumurta
1 dilim tam buğday ekmek
Domates salatalık
1 közlenmiş kapya
1 yk lor peyniri

Ara 2 hurma 1 yeşil çay

Öğle 1 tabak domates biberli yemek 1 wasa

Ara 8 fındık 6 badem

Akşam 2 avuç içi kadar tavuk göğüs eti 2 yk patates salatası 1 kapya biber

Su 3 lt olur uyuyana kadar
Spor
60kiloyum 60kiloyum Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul

Screenshot_20211213_201738_com.huawei.health.jpg

Bir yağıyor bir duruyor canım. Şimdi Muratpaşa' dayım güneş açtı yollar hep sel ama...hep biz mi ıslanak siz de nasipsiz kalmayın tatlım :KK68:
Ne yağdı ne yağdı bugün....sel seli götürdü 5 dk sonra güneş açtı ama😂😂😂

Sahur
Minyatür ekmeğin içine peynir domates biber
Yeşillik
Büyük bardak ballı limonlu su

İftar
Salata
Buuuyyyuuk kase şalgam çorbası çok şükür bitirdim bugün

Saat 19
3-4 kaşık bisküvili pasta...oğlan yüzünden eşimle atistik sinirden yedim aslında yiyesim yoktu

Spor 52 dk yürüyüş

Su 2 litre 2 büyük bardak ödem çayı

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul 60kiloyum 60kiloyum

Ne yağdı ne yağdı bugün....sel seli götürdü 5 dk sonra güneş açtı ama😂😂😂
Yağmur artınca aklıma sen geldin...napti bizim kız dedim...buranın yağmurlarının bir ayarı da yok ki ...bir anda bastırıyor tufana dönüşüyor. Ben okuldan gelirken güneş vardı giderken yüzerek gittik.. aynı mahalleden zümrem var arabasını sattı yeni araba alana kadar beraber gidiyoruz o deli şoför anahtarı ona veriyorum beş dakikada okulda oluyoruz. :KK55:

He iste ondan
5 gun kabizlik kabizlik degildir demis 10gune kadar olursan kabizsin demis🤦🏻‍♀️
Lan ben 2 gunde catliyorum
10 günde ölür insan :işsiz::işsiz::işsiz:
Ama oyle yaziyo tam her seyi okuyamadim ama etiketlediginde oyle yazmissin kaptanim :KK43:

Aaa simdi anladim Beni sen almissin 🤭

60kiloyum 60kiloyum hosbulduk yeni kaptanim ufak bir yanlis anlama oldu uzuldum ama simdi gecti 🥰

Evet ya ben yanlis anlamisim kusura bakmayin
canım kazanınca da böyle alıp vermek zor oluyor. karşı takımın en çok verenini alınca onlar zorda kalıyor diye üzülüyorsun, diğer taraftan takımdan birini de göndermek istemiyorsun. masal3487 masal3487 yi de vermek istemedim mesela. ama yarışın kuralı bu maalesef 😔
ama kimse üzülmesin. amacımız ortak: keyifle, motivasyonla verebildiğimiz kadar kilo vermek 💙💙💙

sana da masal3487 masal3487 ye de cuma günü başarılar diliyorum. ama sen daha çok ver, mavi takımdasın çünkü :KK70::KK70::KK70:

Yağmur artınca aklıma sen geldin...napti bizim kız dedim...buranın yağmurlarının bir ayarı da yok ki ...bir anda bastırıyor tufana dönüşüyor. Ben okuldan gelirken güneş vardı giderken yüzerek gittik.. aynı mahalleden zümrem var arabasını sattı yeni araba alana kadar beraber gidiyoruz o deli şoför anahtarı ona veriyorum beş dakikada okulda oluyoruz. :KK55:
Vaavvvv senin diğer iyiymiş... bizimkiler okuldan geldi bı su sesi var dedim bı baktım dışarda oooo seller akıyor...havada yarı güneşli haa...bahar yağmuruna döndü

Vaavvvv senin diğer iyiymiş... bizimkiler okuldan geldi bı su sesi var dedim bı baktım dışarda oooo seller akıyor...havada yarı güneşli haa...bahar yağmuruna döndü
Canım sabah sana yazdığımda bizim burası da aynıydı güneş vardı yağmur yağıyordu ..sonra bir kapandı Allah ne verdiyse...
Pazartesi, Salı özel şoförüm var :süslü:arkadaşa diyorum acele etme piyasalar karışık önümüz belli değil....:KK70:
persembe kendim gidiyorum. :KK51:

X