Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim inancim yok abla ne diyim... Yanimdakine bile güvenmiyorum

Benim esimle aramda 2 yaş var, büyük benden. Ama sirf kilom yuzunden beni yillarca büyük sandilar. Benim kompleksimdi mesela
ben uyanıkmışım bekarken de tomtiştim neredeyse 10 yaş büyük eşim benden o yüzden beni hiç büyük sanan olmadı , yaşı büyük koca almak iyiymiş demek ki

ben uyanıkmışım bekarken de tomtiştim neredeyse 10 yaş büyük eşim benden o yüzden beni hiç büyük sanan olmadı , yaşı büyük koca almak iyiymiş demek ki
Bizim de aramızda 5 yaş var ne güzel işte herif yaşlanınca sen yanında çıtır kalırsın

Babannem dedemden, halamda enistemden 1er yaş buyukler. Kadin buyuk olunca zengin olurmus derler dogru mu
O yolda ilerlemeye çalışıyorum ama baya fakirim ben ya Teyzem ve Halam ile adım aynı onlar da eşlerinden 2 yaş büyük. Şu an durumları baya baya iyi. İnşallah benim de iyi olur amin

Benim inancim yok abla ne diyim... Yanimdakine bile güvenmiyorum
eskiden nesil farkı 10 seneydi sonra o nesil farkı 5 seneye düştü şimdi 2 mi 3 mü bilmem de sırf mantıkla bakınca çok büyük sorunlar çıkacağı aşikar
ben yine de çevrem de öyle birilerini görsem asla yargılamam , yine saygı duyarım

O yolda ilerlemeye çalışıyorum ama baya fakirim ben ya Teyzem ve Halam ile adım aynı onlar da eşlerinden 2 yaş büyük. Şu an durumları baya baya iyi. İnşallah benim de iyi olur amin
İnşallah birgün olur
Benim babannemle dedem aşırı aşırı fakirlermiş. Ama calisip cabalayarak iyi yerlere gelmişler. Yine enistemde baya zengin sayilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…