Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim eşim benden 2 yaş küçük 🙄
2 yaş bişey değil be gülüm benim eltimin biri kaynımdan 2 yaş en büyüğümüz de kaynımdan yaklaşık 5 yaş büyük ki bence o bile normal , 30 seneyi geçmiştir evleneli allaha şükür hiç sorunları yok ben 22 küsür senedir tanıyorum onları o zaman da yoktu rabbim hep mutlu huzurlu olmalarını nasip etsin

iyi ki evlendim demiyor musun hiç
Çok erken evlendim abla. Bazen iyiki desemde bazen keşke hic evlenmeseydim diyorum. Çocukluğumu yaşayamadan Büyümüştüm, gençliğimi de yaşamadan geçirdim işte. Geriye bakinca sadece pişmanlıklar görüyorum.
Önlisans okudum istanbulda. 4 yillik edinede ya da manisa da kazandığım halde eşim o zaman askerdi diye istanbuldan gitmedim. O geldi 2. Siniftim hemen sozlendik. Son sene nişanliydim, maddi sikintilar vardi yine eş ailesinde. 1 sene sonra babasi emekli oldu. Hiç değilse 1 sene bekleseydik. Bende babama destek olsaydim mesela maddi acidan. Ama o zamanlar oyle dusunemedik

Bizim de aramızda 5 yaş var ne güzel işte herif yaşlanınca sen yanında çıtır kalırsın 😂😂😂😂
yaşıtlarının yanın da benim ki genç görünüyor , bende ona ben sana çok iyi baktım ondan sen iyi görünüyorsun diye hava atıyorum hehehehehehehe

Erkek gözüyle bakarsam misal esimle bir defa bu konu geçti aramizda ben asla kendimden büyük bir kadınla beraber olmam annem ablam gibi çok saçma kendimi güçsüz hissederim dedi eşim benden 3 yaş büyük. Ben kendi gözümden bakınca 22 30 olmaz ama 32 40 olsa kabul ederdim kendimden küçük sorun etmezdim aypare ackerman aypare ackerman

Erkek gözüyle bakarsam misal esimle bir defa bu konu geçti aramizda ben asla kendimden büyük bir kadınla beraber olmam annem ablam gibi çok saçma kendimi güçsüz hissederim dedi eşim benden 3 yaş büyük. Ben kendi gözümden bakınca 22 30 olmaz ama 32 40 olsa kabul ederdim kendimden küçük sorun etmezdim aypare ackerman aypare ackerman
Haklısın 22 30 abes duruyor
32 40 durmuyor

yaşıtlarının yanın da benim ki genç görünüyor , bende ona ben sana çok iyi baktım ondan sen iyi görünüyorsun diye hava atıyorum hehehehehehehe
Aman erkekler cökmuyor olan genelde kadınlara oluyor😔

Çok erken evlendim abla. Bazen iyiki desemde bazen keşke hic evlenmeseydim diyorum. Çocukluğumu yaşayamadan Büyümüştüm, gençliğimi de yaşamadan geçirdim işte. Geriye bakinca sadece pişmanlıklar görüyorum.
Önlisans okudum istanbulda. 4 yillik edinede ya da manisa da kazandığım halde eşim o zaman askerdi diye istanbuldan gitmedim. O geldi 2. Siniftim hemen sozlendik. Son sene nişanliydim, maddi sikintilar vardi yine eş ailesinde. 1 sene sonra babasi emekli oldu. Hiç değilse 1 sene bekleseydik. Bende babama destek olsaydim mesela maddi acidan. Ama o zamanlar oyle dusunemedik
oooo sen baya eskiye takılı kalmışsın be gülüm ben de 19 unda evlendim kv sanki 30 yaşındaymışım gibi benim ağzımı arar, bana ne laflar söylerdi ve bir sürü beklentisi vardı ben de saftiriğin önde gideniydim baya bir ağzıma s.... tılar eşimin babası 2 sene önce vefat etmişti kendi imkanlarıyla abisinden dolar borç alıp evlendik sonra dolar fırladı tabii ben 4 sene çeyizim de yatak odası için alınan tülü salonun bir penceresine taktım diğer tarafına tül bile istemedim , üstelik lojmanda oturdum yaşı en küçük bendim herkes evini barkını düzenini çoktan oturtmuş , çoğu gösteriş sever perdeler yaptırıp duruyorlardı ama benim hiç umurum da değildi , eşyaya takıntılı hiç olmadım ama kıymet de bilinmedi , şimdi bunları o kadar rahat hiç rahatsızlık hissetmeden yazıyorum ya kendimle gurur duyuyorum eski yaşandı bitti , eskiyle ilgili duyguların bağlantılı olduğu her şeyi serbest bıraktım , şimdi kötü duygum yok gayette mutlu huzurluyum allaha bin şükür , inşallah sen de yakın zaman da ben eski anılarla bağımı kestim şimdi özgürüm diyebileceksin :KK19:

Lise arkadaslarim daha yeni evleniyolar 🙈
kız onlar tercihlerini bu zamana bırakmış sen o zaman yapmışsın sen onlardan 1-0 öndesin gibi düşünsene , yaş büyüdükçe yeni aileye , eşe alışması cidden zor , ben şimdi bekar olsam evlenmeye korkardım herhalde

Siz goygoy yapın herkesin kayışlar gevşemiş 😄😄
ben sabahtan beri mutfak temizliyoreee canım çıktı 😄😄
ohh mis gibi olmuştur ellerine sağlık canoom , ben de yemekleri yaptım , en son yatak odasına katlanacak çamaşırlarla elektirikli süpürgeyi bıraktım ki süpüreyim diye sonra geldim buraya lak lak yapıyorum yarım saate de koca açım diye eve gelir :)))))))

X