Popüler Konu LenaG ile MasterFit

3 gündür kayısı çayı iciyorum bir sürü acı biber turşusu yedim bugün bağırsak çalıştırıcı hap içtim ama tık yok. Nefretlik bir olay

Yok canim yok kayisi kiraz hap faydasi yok anam bende ayniyim
sesimi çıkartmayayım dedim ama ben de bugün wc ye çıkmadım kızlar :KK43: evvelsi akşam form çay içmiştim nazlı diye. dün ara ara çıktım. ama dün akşam içmedim menemen salata falan yedim diye. süpriz yaptı bana. bugün wc yoktu. ben de şimdi içeceğim form çayı tekrar.
ben çocukluğumdan beri böyleyim. hep kabızımdır. ama daha sonraları kilo da olunca ödem de ekstra oldu. aynen öyle fesang fesang cım nefretlik bir olay 😔
eski takım arkadaşlarım bilir hep wc den yakınırım 😒 yaşayan biliyor bu durumu ancak.

normal zamanda karboyu çok yediğim için genelde normal. ama diyete başlayınca illa 2 güne bir karşıma çıkıyor :110:

İyiyim bitanem yağmurlardan bir türlü bulusamadik ...sen nasılsın?
Evet yaa mis gibi havalarda denk gelemedik şimdide havanın yüzü açılmıyor bereket bereket üstüne...
İyiyim ablacım ev okul gitgel...bu günümüze şükür

Eklentiler

• 16393342983843392875657924688501.jpg
    16393342983843392875657924688501.jpg
    147,2 KB · Görüntüleme: 24
Öbür türlü daha bööğğ ...:KK20:o zaman kuru incirin varsa onu geceden zeytinyağına koy ...ertesi gün blendrdan geçir ye....olma mı
Benim koca yapti zeytinyağinda yüzen incirler var yiyim yarin ama gene bir pok olmaz🙄

Benim cocuklarda kronik kabiz. Bende herşeyi denedim ama maalesef devam ediyor
Yok benim arkadasim var bu hani ne çekiyorlar bagirsaklara bakmak icin endoskopimi ne bilmiyorumda pek ona baktirdi amelyat oldu düzelceksin dediler gecen aradim dedim ne oldu gene ayniyim dedi

X