Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu kazağı giymeyi çok bekledimmm 💞
İlk aldigimda kırmızı top gibi duruyordum🤣😅

Eklentiler

• Screenshot_20211212-215217.png
    Screenshot_20211212-215217.png
    245,7 KB · Görüntüleme: 23
sesimi çıkartmayayım dedim ama ben de bugün wc ye çıkmadım kızlar :KK43: evvelsi akşam form çay içmiştim nazlı diye. dün ara ara çıktım. ama dün akşam içmedim menemen salata falan yedim diye. süpriz yaptı bana. bugün wc yoktu. ben de şimdi içeceğim form çayı tekrar.
ben çocukluğumdan beri böyleyim. hep kabızımdır. ama daha sonraları kilo da olunca ödem de ekstra oldu. aynen öyle fesang fesang cım nefretlik bir olay 😔
eski takım arkadaşlarım bilir hep wc den yakınırım 😒 yaşayan biliyor bu durumu ancak.

normal zamanda karboyu çok yediğim için genelde normal. ama diyete başlayınca illa 2 güne bir karşıma çıkıyor :110:
Canım aynen diyet yapmiyorken sıkıntı yok ama diyete başlıyorum azcik yemeği kısıyorum başlıyor. 3 gün oldu tık yok en ufak bir hareket yok karnım şişti sadece😢 düzeltiriz inşallah dicem de bana zeytinyağı incir kayısı falan hiçbiri işe yaramıyor hamur işi tatlı yemem lazım 😂😂😂😂😂

Canım aynen diyet yapmiyorken sıkıntı yok ama diyete başlıyorum azcik yemeği kısıyorum başlıyor. 3 gün oldu tık yok en ufak bir hareket yok karnım şişti sadece😢 düzeltiriz inşallah dicem de bana zeytinyağı incir kayısı falan hiçbiri işe yaramıyor hamur işi tatlı yemem lazım 😂😂😂😂😂
Sigara icerken her sabah koşa koşa çikardim wcye:KK70::KK70::KK70:

Annem dogumlarda kolay wc cikayim diye cikolatali kek yediriyodu bana o misal 🤣😅

Keşke öyle arkadaşlarımız olsa :KK70:
Keşke :dua:
🤭
İyiyim ablam hamdolsun bu arada bugün Tuğçe nin doğum günü 🥰🥰🥰
Ay doğumgünü kutlu mutlu olsun nice mutlu sağlıklı yıllara 🤗
Nasip değilmiş diye bir şey yok tatlım...38 yaşında evlendim hayalimin de ötesi şeyler gördüm... sakın bak evrene kötü mesaj gönderme...annenin babanın saadeti daim olsun seninki de daha daha güzel olsun inşallah. :dua:
Benim de o civar olcak sanırım :KK70: :KK70:

X