Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-12-20-33-23-948_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    Screenshot_2021-12-12-20-33-23-948_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 9
Fulya mın çok alengirli menüleri vardır onları görsen ne dersin acaba :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:bide çay konusunda konuşmaya başlarsa beyaz çaydan kırmızısına rooibostan bilmem nesine çok bilgilidir arkadaşım bu konuda :KK39:
Belli bilgili oldugu a dan z ye kadar yaziyor yeter nezaman bitcek diyorum🤐
1muz biraz fıstık ezmesi yazsa bitecek,ama 1muzun ustune sekersiz fıstık ezmesi uzamış hali🤦🏻‍♀️
Fermente çay yerine çay iste bildigimiz çay kim anlicak fermentesini kakulesini royboksunu

fesang fesang buraya yazmadım. pizza taban malzemesinin içinde 1 diş sarımsak da var.
Hmmm fesang bunu beğendi 🥰
12 aralık
Sabah(09.30)
1 haşlanmış yumurta,peynir
Zeytin,domates,maydanoz
1,5 wasa
Şekersiz çay

Ara öğün
Şekersiz Türk kahvesi
1 kare çikolata

Ara öğün
Yarım avuç yer fıstığı

Akşam (17:00 gibi)
Az yağlı tavada hamsi
Salata
3 dilim ekmek
(Sabahla akşam arası çok uzun olduğu için zor doydum 3. Dilimi o yüzden yedim yoksa yemezdim-evde değildim kaynanam yemeğe davet etmişti o yüzden dengesiz oldu saatler)

Adımım az kaldı tamamlayınca atacağım kaptanlarım 🧡
fesang fesang Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım
Tam tamına 50 sayfa geçmiş birikmiş.. nasıl okurum ne zaman okurum bilmiyorum 🤦‍♀️
10.30
yarım haşlanmış yumurta 3 unsuz kabak mücver 2 dilim peynir 1 ck tahin pekmez 1 ck kaymak 1 ck şekersiz marmelat 1 wasa 1 nescafe bol yeşillik
18.00 tavuklu mantarlı sote yoğurtlu kuru patlican salatası yeşil salata
1.5 litre su.
Bugün ara öğün yapmadım. Gece yatmadan önce süt ve meyve yiyeceğim. Çünkü yarın 14.00 de endoskopim var muhtemelen 16 ya kadar birsey yiyemeyecegim
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul fesang fesang
Afiyet olsun canım çok geçmiş olsun inşallah kolaylıkla atlatırsın

Belli bilgili oldugu a dan z ye kadar yaziyor yeter nezaman bitcek diyorum🤐
1muz biraz fıstık ezmesi yazsa bitecek,ama 1muzun ustune sekersiz fıstık ezmesi uzamış hali🤦🏻‍♀️
Fermente çay yerine çay iste bildigimiz çay kim anlicak fermentesini kakulesini royboksunu
Bugün kakule yedim aromasını merak ettiğim için menüme eklememiştim yazayım hahaha :KK70:
Bir de sabah kahvaltıda hindi füme yedim 1 tane onu da unutmuşum 😄😄

X