Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar biberiye yağı sıkılamasa etkiliymis kullandınız mı hic aldım ama kısmet olmadı daha bu arada kabak lifi sanki ise yarıyor ilerleyen zamanlarda etkilerini yazacagim
Kız ismini telaffuz edemedim ...
Merhaba tanışalım mı
Ben Elhan kısaca abla diyorlar
Biberiyenin çayı da çok güzel.

Kız ismini telaffuz edemedim ...
Merhaba tanışalım mı
Ben Elhan kısaca abla diyorlar
Biberiyenin çayı da çok güzel.
Isim gül su
Şu ismini kullanıyorum abla
Sinemaki açlık otu onları kullanıyorum wc için
Selülit için duymuştum şuan kabak lifini şampuanla ovuyorum internette yazan biberiye yağı ile ovmak selülit için iyiymiş

İnşallah güzel oyunlar yapıyordur tartı sıpası
Geçmişi ben de okuyamadım

Aynn canm bisikleti artırmam veya spor türünü değiştirmem lazım vücut alışınca kilo verme duruyor tecrübe etmiştim daha önce...
Umudumuz
Zipzip-
E Elif_Eylul sopaları kapın elinize gitmiyor kilolar

Eva yapabilirsin aslinda canim yarim saat ama guzel kalori harcarsin Cordelia eva yapıyor 9 ay olmustur galiba guzel kilo verdi
Youtube a eva fitness yazdiginda videolari cikiyor

Yaaa ama benim akıllı saatim yok telefonu da elimde gezdirmiyorum nasıl ölçecem her gün sadece işteyken sistem telefona yüklü olduğu için mecburen taşıyorum o günlerde adım sayımı biliyorum
Bana saat önerisinde bulunun almam şart oldu

Eva yapabilirsin aslinda canim yarim saat ama guzel kalori harcarsin Cordelia eva yapıyor 9 ay olmustur galiba guzel kilo verdi
Youtube a eva fitness yazdiginda videolari cikiyor
O aklımda bir de Ergin Kırbaç yapıyordum önceden o da ertesi günü gerçekten kırbaç yemiş gibi pert ediyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…