Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaaa ama benim akıllı saatim yok telefonu da elimde gezdirmiyorum nasıl ölçecem her gün sadece işteyken sistem telefona yüklü olduğu için mecburen taşıyorum o günlerde adım sayımı biliyorum 🙈
Bana saat önerisinde bulunun almam şart oldu 😔
Maddi olarak zorlayacaksa alma canim baska sporlar yaparsin 🥰🥰
Bu ara eltimin doğum telaşı olacak, o yüzden sayma beni 🙋
Aa oylemi bebeginiz saglikli doğsun inşallah 🥰🥰
O aklımda bir de Ergin Kırbaç yapıyordum önceden o da ertesi günü gerçekten kırbaç yemiş gibi pert ediyordu 🤣🤣
Oda olur canim bisikletten daha iyi ikiside 🥰

Benim yerime de bi sev olur mu ben yakından sevemiyorum uzaktan çok seviyorum ama 😍 çocuklar da eve almak istiyorlar ama evin içinde bakımı zor oluyor diye istemiyorum

Bizim evdede var bi tane kedi 🤭
Bakımı asiri zor degil ama sen nobet usulü çalışıyorsun belki o zorlayabilir cocuklar bakmazsa

Isim gül su
Şu ismini kullanıyorum abla
Sinemaki açlık otu onları kullanıyorum wc için
Selülit için duymuştum şuan kabak lifini şampuanla ovuyorum internette yazan biberiye yağı ile ovmak selülit için iyiymiş
Memnun oldum Gül su :KK68:
Açlık otu ile hibiskus ikilisini aklıma geldikçe kullanıyorum. İ. Saraçoğlu sinemaki kullanmayı pek tavsiye etmiyor bağırsak florasını bozuyormuş dikkatli ol...minnak kullan.

Maddi olarak zorlayacaksa alma canim baska sporlar yaparsin 🥰🥰

Aa oylemi bebeginiz saglikli doğsun inşallah 🥰🥰

Oda olur canim bisikletten daha iyi ikiside 🥰
Yine de akşam çocukları uyutunca telefon elimde yürümeye çalışırım takımdan geri kalmak istemem bi bakayım da olmazsa alırım kart devretsin bu ayı önce 🙈
Bizim evdede var bi tane kedi 🤭
Bakımı asiri zor degil ama sen nobet usulü çalışıyorsun belki o zorlayabilir cocuklar bakmazsa
Yaa ben bakanları gerçekten tebrik ediyorum 😍😍 ama gözüm almıyor çocuklar 7 ve 2 yaşında henüz kendilerine bile bakamıyorlar 🤣🤣

Screenshot_20210913-130504_Opera.jpg

Mezun olmusum gider ayak :KK70:

X