Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Maddi olarak zorlayacaksa alma canim baska sporlar yaparsin
Bu ara eltimin doğum telaşı olacak, o yüzden sayma beni
Aa oylemi bebeginiz saglikli doğsun inşallah
O aklımda bir de Ergin Kırbaç yapıyordum önceden o da ertesi günü gerçekten kırbaç yemiş gibi pert ediyordu
Oda olur canim bisikletten daha iyi ikiside

Benim yerime de bi sev olur mu ben yakından sevemiyorum uzaktan çok seviyorum ama çocuklar da eve almak istiyorlar ama evin içinde bakımı zor oluyor diye istemiyorum

Bizim evdede var bi tane kedi
Bakımı asiri zor degil ama sen nobet usulü çalışıyorsun belki o zorlayabilir cocuklar bakmazsa

Memnun oldum Gül su
Açlık otu ile hibiskus ikilisini aklıma geldikçe kullanıyorum. İ. Saraçoğlu sinemaki kullanmayı pek tavsiye etmiyor bağırsak florasını bozuyormuş dikkatli ol...minnak kullan.

Maddi olarak zorlayacaksa alma canim baska sporlar yaparsin

Aa oylemi bebeginiz saglikli doğsun inşallah

Oda olur canim bisikletten daha iyi ikiside
Yine de akşam çocukları uyutunca telefon elimde yürümeye çalışırım takımdan geri kalmak istemem bi bakayım da olmazsa alırım kart devretsin bu ayı önce
Bizim evdede var bi tane kedi
Bakımı asiri zor degil ama sen nobet usulü çalışıyorsun belki o zorlayabilir cocuklar bakmazsa
Yaa ben bakanları gerçekten tebrik ediyorum ama gözüm almıyor çocuklar 7 ve 2 yaşında henüz kendilerine bile bakamıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…