Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aslinda sağlıklı beslensen bile kilo verirsin abur cubura dikkat et
Suyunu 2-3 lt ic,gun icinde hareketli olmaya calis

İşler güçler ugras dur neydim evi taşıdım tam yerleştim ise başladım ise başladım annem ameliyat oldu herşey üst üste geldi bugün izinliyim keyif yapiyom anam hastanede ben evde tek başıma
Sen kirayami çiktin yoksam evi taşıdım derken,gecmis olsun annenede nolduki canim,yeni işin hayırlı olsun

İşler güçler ugras dur neydim evi taşıdım tam yerleştim ise başladım ise başladım annem ameliyat oldu herşey üst üste geldi bugün izinliyim keyif yapiyom anam hastanede ben evde tek başıma
Ayri eve mi ciktiniz canim
Cook gecmis olsun annene Allah sifa versin niye ameliyat oldu

Sen kirayami çiktin yoksam evi taşıdım derken,gecmis olsun annenede nolduki canim,yeni işin hayırlı olsun

Ayri eve mi ciktiniz canim
Cook gecmis olsun annene Allah sifa versin niye ameliyat oldu
Annemler köyden gelince biz ayrı eve çıktık abimler bizim evde kaldı annemin dizlerinin ikisininde kıkırdaklari bitmişti platin taktılar İzmit'te bir doktor varmış 4. 5 kişi o doktora ameliyat olmuş memnun kalmışlar annemde o doktorda olmak istedi geçen hafta pazartesi günü gittiler salı muayene oldu persembe yatırdılar cuma ameliyat oldu cumadan beri yoğun bakımda dün doktor gelmemiş o yüzden servise çıkamamış babam durumu iyi dedi uzaktan el salliyormuş onlarda henüz konuşmamış henüz ama durumu iyi dediler çok şükür yarın belli olacak hastaneden çıkıp çıkmayacağı abimle babam yanindalar ben evdeyim

Allah sifa versin canim

Çok geçmiş olsun canım

askrhpozitif dolunaydagel S sulisim masal3487 L LADY VEGA Aijoo
kızlar etiketlere dikkat edelim. etiketleri okuyun lütfen
mavişlerim bugün pazar günü diye menüleri, sporları salmayalım yarın eksi gelelim hepimiz yeni haftaya eksiyle başlayalım

hepinize güveniyorum. lütfen tatlı yemeyelim. meyveyi de ölçülü olarak ya sabah ya en geç öğlen yiyelim cumaya kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…