Popüler Konu LenaG ile MasterFit

60kiloyum 60kiloyum canım nasılsın tansiyonun düştü mü çok geçmiş olsun.. tansiyon yükseldiğinde telefonu bırak elinden sessiz karanlık bir ortamda 30-60 dk arası uzan hastanede bana öyle yaptırmışlardı.. hamileydim Doğuma alınacaktım tansiyonum çok yüksekti iğne falan yaptılar karanlık odada anca öyle normale döndüm de normal odaya aldılar sonra..
gece ilaç içtim canım. sonra da yattım. nedense döndüm durdum
t2233.gif

sabaha karşı 04.00 gibiydi sanırım uyumuşum. belki de geçmiştir bilmiyorum. sabah kalkar kalkmaz ölçtüm 109 a 81 çıktı. büyük düştü. küçük de normale indi ama inatla 80 nin altına inmiyor. neyse buna da şükür.

bugünden itibaren yediklerime bir tık daha dikkat edeceğim 🤷‍♀️

gece ilaç içtim canım. sonra da yattım. nedense döndüm durdum
t2233.gif

sabaha karşı 04.00 gibiydi sanırım uyumuşum. belki de geçmiştir bilmiyorum. sabah kalkar kalkmaz ölçtüm 109 a 81 çıktı. büyük düştü. küçük de normale indi ama inatla 80 nin altına inmiyor. neyse buna da şükür.

bugünden itibaren yediklerime bir tık daha dikkat edeceğim 🤷‍♀️
Gecmis olsun kaptanım. Aman dikkat et k ndine

Çok geçmiş olsun canım kıyamam minoş 🙁

ay o irkekleri galerinde sandım uzaktan arkadaşların :KK8: :KK76: aypare ackerman aypare ackerman :KK70:

iyi geceler kaptanımm 😍

Leyla ile Mecnun daki Mecnun hırkasından mı :KK70:

merhaba canım ben de yeni katıldım 🤗

canım iiyi yapmışsın biraz rahatla melisa filan içsen akşamları?

iyi geceler cnm :KK200:

😍 canım genelde iyi yürüyorum bir sorun olmazsa :KK200: rica ederim ayy 😍
Nasıl yani anlamadim

Bu haftam çok yoğun geçti sınav haftası başlıyor 3 kademeye girdiğim için her sınıf için ayrı ayrı sınav hazırlamak ile geçti ve Veli toplantısı vardı çok yoğun geçti ben nasıl bir diyet yapacağımı bilmiypırm açıkçası günüm günüme uymuyor 😖

X