Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah saatlerinde uyumayı sevmiyorum canım. Altıya kadar Allah ne verdiyse uyuyorum . Senin işin gereği vücudun alışmış demek ki...Yine de dikkat et çok yorgun düşme.
BEnde bu aralar 5bucuk dedimi saattiz kalkiyorum alısti erken kallmaya 5dk daha uyuyamiyorum

Sağolasın kaptanııımmm ama cuma diye yedim şimdi de hepsini toplu yakıyorum yürüyüş bandı aldım yürüyorum
Hayırlı olsun cnm okadsr iyi bir şey yapmissinki yaz kış sabah akşam demeden yürürsün artıkBen yillarca kullundim diyette istediğim zaman kilo verebiliyorduysam yürüyüş bandımin bunda çok etkisi olmustur

Kesinlikle öyle ablacım sağolsun buradaki herkes çok iyi kimse kimseyi hor görmüyor sıcak kanlilar

biz yeni gelenlerin aynasiyiz aslında .bu söylediklerinin hepsi sensin cnmyeni gelen biri burayı aileden olup sahiplenmesi birlikte vakit geçirmekten keyif almasını istiyoruz gırgır şamata kilolarınımizi verelim yani

25 Eylül Cumartesi

10.30 filtre kahve

Kahvaltı 12.30
Az peynirle 1 yumurta tavada
Biraz biber kavurması
5 zeytin - 2 lokma ekmek
15 fındık

Akşam 18.30
6 yk bulgur pilavı
8 yk kıymalı türlü
Salata - yoğurt

Cordelia Zipzip- zeyneppk

Eklentiler

• B974B91D-8B8F-49CB-915A-BED216BC84C1.jpeg
    55,9 KB · Görüntüleme: 24
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…