Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba hanimlar nasilsiniz
Hosgeldin canim
Afiyet olsun canim ❤
Kahvaltı 10.30
1 yumurta 1 dilim peynir 5 zeytin 1 mandalina marul 1 nescafe
15.00 1 elma 10 fındık
18.30 6-7 kaşık kısır 2 yk yoğurt yeşillik
1.5 litre su
Zipzip- E Elif_Eylul fesang
Afiyet olsun canim ❤
Gecmis olsun kizina
Afiyet olsun canim ❤
kaptancım 20 bin küsür adımlar hatırlıyorum yarışmalar varken, diğerleri yetişemiyor diye mi böyle karar aldınız :)
Sizinle yarisirken 20.000 ustu adimlar da atiyorduk
Masterfite basladigimizda sınir belirledik herkes adim atabilsin diye
Ilk olarak 15.000 ile basladik,10000 e düştük simdi 8000 de karar verdik 1 aydir galiba böyle ilerliyoruz

Nerde bende öyle arkadas
İyi geceler kızlarr yarın Adana gelsin inşallah yolculuk var
Hayırlı yolculuklar canim ❤
Adimlari fotolu paylasiyoruz canim yarisma olduğu icin

@Li_zigi canımmgeçmiş olsun annene anca yazabildim kusura bakma..

Aijoo geçmiş olsun canım nasıl oldun rahatlayabildin mi ?

60kiloyum canım nasılsın tansiyonun düştü mü çok geçmiş olsun.. tansiyon yükseldiğinde telefonu bırak elinden sessiz karanlık bir ortamda 30-60 dk arası uzan hastanede bana öyle yaptırmışlardı.. hamileydim Doğuma alınacaktım tansiyonum çok yüksekti iğne falan yaptılar karanlık odada anca öyle normale döndüm de normal odaya aldılar sonra..

Hanımlar lütfen yürüme yarışına katılanlar yürüsün telefonlarınızı saatlerinizi kontrol edin..
dün ben Bebek arabasıyla yürüdüğüm için kol saati saymamış halbuki bin adımım vardı yürüyüşe çıkarken..
İptal oldu saat mecbur telefonu baz aldım eve geldim tekrardan telefonu tamamlamak için yürüdüm..

Saatler market arabalarini kullanorken, sabit birsey tasirken, bebek arabasi kullanirken saymiyor canim

Çok sağol canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…