Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zipzip- Zipzip- fesang fesang kaptanlarım

Screenshot_2021-12-11-23-50-37.png

evet biliyorum canım. şimdilik dursun. limon indirir diye düşünüyorum.
dişim de hafif ağrıyor. başıma vurdu ağrısı. sanırım o da tetikledi.
canım beyaz proteini arttır bence tavuk göğsü balık ızgara gibi 🤗 tansiyon dengesizse meyve bile etkiliyor

İyi geceler cok rahatsizim aksamuzerinden beri. Kuru fasulye yedim yemez olsaydim
canım rezene çayı,kimyon çayı iyi gelir

Sessiz bir ortamda dinlen ve sürekli ölçme ben tansiyon aletini eline alır almaz nabzım atmaya başlıyor daha önce böyle korkularım yoktu annemi kaybettikten sonra hastane fobisi tansiyon fobisi gibi tuhaf şeyler yaşamaya başladım panik atak olmaktan korkuyorum
başın sağolsun kuzu 🙁

Kuzum yazacağım yazacağım unuttum özür dilerim🤦🏻‍♀️ annemin tahlilleri temiz cıkmış boğazında vs problem yok çok şükür sorun diş etlerinden kaynaklanıyormuş diş doktoru igne ve tampon yaptırmış 3 saat müsade altında kaldı kanama durunca eve yollamışlar 3 kan sulandırıcıdan 1 tanesini iptal ettirmiş doktor ama kanama riski devam ediyor tekrar olabilirmis Rabbim muhafaza etsin korktuk hâliyle annemin morali cok bozuk bize getireyim burada kal diyorum kabul etmiyor
Çok geçmiş olsun canım kıyamam minoş 🙁

ay o irkekleri galerinde sandım uzaktan arkadaşların :KK8: :KK76: aypare ackerman aypare ackerman :KK70:

Iyi geceler kizlar ❤💙
iyi geceler kaptanımm 😍

Depresyon hırkası gibi bir sabahligim var, sarinip sarinip dolaşıyorum işte 🤣😂🤣
Leyla ile Mecnun daki Mecnun hırkasından mı :KK70:

Merhaba hanimlar nasilsiniz 😍
merhaba canım ben de yeni katıldım 🤗

şimdi ölçtüm 135 e 91
yükseldi yine. annemin düşük dozlu tansiyon hapından içtim gece yükselmesin diye. kuzen doktor ona sorduk. bakalım. yarından itibaren tamamen tuzsuz yemeye çalışacağım :işsiz: tabi kilo vermeye de devam
canım iiyi yapmışsın biraz rahatla melisa filan içsen akşamları?

iyi geceler kızlarrr 💙💙💙
t2244.gif
iyi geceler cnm :KK200:

Canım çok çok teşekkür ederim desteğin için evet kendimi tehlikeye atmadan devam edeceğim 😍😍😍
Oh maşallah ayağına sağlık canım 😘😘
😍 canım genelde iyi yürüyorum bir sorun olmazsa :KK200: rica ederim ayy 😍

ay o irkekleri galerinde sandım uzaktan arkadaşların :KK8: :KK76: aypare ackerman aypare ackerman :KK70:

iyi geceler kaptanımm 😍

Onu bulsam güzel olurdu, ruhum gibi bulutlar gibi gri bir hırka 😂🤣😂

iyi geceler kaptanımm 😍

Çok sağol canım benim 😘 sana da iyi yolculuklar🤗

Kizlar merhaba
Adim sayim malesef 2729da kalmis onun icin foto eklenmesi şart mi?şartsa ekliim.
Cocuklari havuza hazirla havuzda eyle geri getir bunlar spordan sayiliyor mu? :)

Neyse yapamadim bugun malesef aslinda tabiki daha cok yurudum ama tel yanimda olmayinca saymamis artik yarina kaldi

fesang fesang E Elif_Eylul Zipzip- Zipzip-
Spor Yarışması varsa adımlar da sayılıyor canım. Az da olsa ekle.

X