Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Son dakikalarla yarıştım ve başardım çok şükür
15.011 adım 1.501 p.
Cordelia Cordelia Hedef_69 Hedef_69

Eklentiler

• Screenshot_20210925-235448_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20210925-235448_Pedometer Step Counter.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 17
harikaaaaa 0rh lar topiği elegeçirmişizzzzzz :rolleyes:
Bende 0 pozitif 😏
25 Eylul Menü

Sabah 09.00
1 pogaca
Çay

Öğle 14.00
Yulafli yoğurt

Akşam 19.00

4 kaşık menemen
1 dilim ekmek

Ara 21.00

4 erik 1 porsiyon üzüm

25 Eylul Spor

15000 adim 1500 puan. Son dk yetişti. 🥺

@zeyneppk @Zipzip- E Elif_Eylul
Harikasın. Dedim mira yorgun yapmaz . Sende bırak nehir, sonra dedim ki kalk kalk takımını yarıyılda bırakma. Cidden midem çok kötü 😔gidip yatayım . Hayırlı geceler miram 💕
Ben de şok dakikada yetiştim.🥰
İşte benim spor kaptanım harikasın 💕

Bende 0 pozitif 😏

Harikasın. Dedim mira yorgun yapmaz . Sende bırak nehir, sonra dedim ki kalk kalk takımını yarıyılda bırakma. Cidden midem çok kötü 😔gidip yatayım . Hayırlı geceler miram 💕

İşte benim spor kaptanım harikasın 💕
Geçmiş olsun tatlım . ♥️ İyi geceler. 💙🧿

Sanada ablacım💙💙

Hadi ya kötü olmuş abla inşallah bir cozum bulursunuz yarın yorucu bir gün olacak senin için

Günaydın ve hal hatır kısmını geçersek baya kar ederiz geçmiş okumaktan😏

Alla alla niye öyle yapar ki acava okul da çok yorulup uykusu gelince mi bahanesi oluyor

Hay maşallah canım

Satasmadan da tadı olmuyor be

Bileklik al abla en rahatı

Biz gibi şişko olma potansiyeli olanlar kabak ve salataya mahkum abla , ödem yapmıştır o bu kaç güne gider

Çok geçmiş olsun canım

Wowww

O bende de yok koca pizzayı ve yanında kolasini rahatlıkla yerim😱

Ömrümde goremem bu rakamı

Tebdili mekanda ferahlık var dedikleri bu olsa gerek kaptanım değişiklik bize iyi geldi

Eminim beni çok dinlerler 🤣

🤣🤣🤣

Benim de böyle manzaram olsa keşke otoban kenarında yürüyorum ben 🤣🤣araba uğultusu ile çok romantik

Bir gün bi kaç arkadaş toplandık bahçede cay birşeyler hazırladık iciyoruz . sağolsun komşumuzun biri üstümüze sofra bezi silkeliverdi 😒

Bekunis denesene canım

Son zamanlarda çok yordun kendini aman dikkat et canım bağışıklığn düşmesin
O potansiyeli olan benim işte canım...bir kare bitteri yerken kırk kere isiriyorum desem abartmış olmam...bu arada diyet ile 40 yaş ile tanıştım 53- 60 kg dünyayı yesem değişmezdi. Tabi hepsi - di' li geçmiş zamanda kaldı... önümüze bakicik artık . Ağlayıp sizlamakla kilolar gitmiyor. Tam gaz devam aşkimpozitifim.:KK60:

Sanada ablacım💙💙

Hadi ya kötü olmuş abla inşallah bir cozum bulursunuz yarın yorucu bir gün olacak senin için

Günaydın ve hal hatır kısmını geçersek baya kar ederiz geçmiş okumaktan😏

Alla alla niye öyle yapar ki acava okul da çok yorulup uykusu gelince mi bahanesi oluyor

Hay maşallah canım

Satasmadan da tadı olmuyor be

Bileklik al abla en rahatı

Biz gibi şişko olma potansiyeli olanlar kabak ve salataya mahkum abla , ödem yapmıştır o bu kaç güne gider

Çok geçmiş olsun canım

Wowww

O bende de yok koca pizzayı ve yanında kolasini rahatlıkla yerim😱

Ömrümde goremem bu rakamı

Tebdili mekanda ferahlık var dedikleri bu olsa gerek kaptanım değişiklik bize iyi geldi

Eminim beni çok dinlerler 🤣

🤣🤣🤣

Benim de böyle manzaram olsa keşke otoban kenarında yürüyorum ben 🤣🤣araba uğultusu ile çok romantik

Bir gün bi kaç arkadaş toplandık bahçede cay birşeyler hazırladık iciyoruz . sağolsun komşumuzun biri üstümüze sofra bezi silkeliverdi 😒

Bekunis denesene canım

Son zamanlarda çok yordun kendini aman dikkat et canım bağışıklığn düşmesin
Bekunisi hatirlattigin cok iyi oldu. Istanbuldayken doktor bana bi ara bekunis vermisti. Iyi de gelmisti ilk baslarda. Bikac gündür sanci cekerken neydi diye düsünüyordum hatirlayamamistim. Sen deyince animsadim simdi. Sagol cnm

iyi geceler kizlar 😴😴
Bugunki menum
Sabah
1 haslanmis yumurta 1kk penir zeytin salatalık domates 1k fistik ezmesi 1b kahve

Ara
2 incie 2 tane ceviz

Aksam
1tb taze fasulye 1 tb salata
2lt su
Adimi spor listesine yazacam
@zeyneppk

Menum gelsin

Sabah:KK55:30
Sucuklu yumurta (2 dilim sucuk,1 yumurta)
3 şerit tel peynir
Domates
Salatalık
Biber
5-6 çatal soslu biber sote

16:00
Çeyrek haşlanmış mısır

19:30
1 servis kaşığı pirinç pilavı
2 kepçe kuru fasulye
3 parça kuzu kaburga ve sebzeleri
Salata

Sıvı: 1 lt su,1 lt Dukan birasi , 4 bardak cay, 1 kupa detox çayı

AdımEki Görüntüle 2922362

@Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia @zeyneppk

25 Eylul Menü

Sabah 09.00
1 pogaca
Çay

Öğle 14.00
Yulafli yoğurt

Akşam 19.00

4 kaşık menemen
1 dilim ekmek

Ara 21.00

4 erik 1 porsiyon üzüm

25 Eylul Spor

15000 adim 1500 puan. Son dk yetişti. 🥺

@zeyneppk @Zipzip- E Elif_Eylul
Afiyet olsun kizlar 💕
E Elif_Eylul sayfaya en çok sen yazmışsın. 💋💙♥️
🤩🤩🤩🥰🥰🥰
Normal degilmi bu🤪🤓

O potansiyeli olan benim işte canım...bir kare bitteri yerken kırk kere isiriyorum desem abartmış olmam...bu arada diyet ile 40 yaş ile tanıştım 53- 60 kg dünyayı yesem değişmezdi. Tabi hepsi - di' li geçmiş zamanda kaldı... önümüze bakicik artık . Ağlayıp sizlamakla kilolar gitmiyor. Tam gaz devam aşkimpozitifim.:KK60:
Ben bildiğim bilele hep tombistim ama normal kilomda kaç yaşlarındaydm hiç hatırlamıyorum orta okul falan sanırım🥺 yaş ilerledikce metabolizma da değişiyor sanırım eşimde evlendik evleneli 67 kiloydu bi iki senedir oda kilo almaya başladı
Bekunisi hatirlattigin cok iyi oldu. Istanbuldayken doktor bana bi ara bekunis vermisti. Iyi de gelmisti ilk baslarda. Bikac gündür sanci cekerken neydi diye düsünüyordum hatirlayamamistim. Sen deyince animsadim simdi. Sagol cnm
Kabızlık benide bazen çok rahatsi ediyor o zaman kullaniyorum ondan bir tane
Günaydın ahaliiii:KK73::KK73::KK73::KK73:

Bugun ablam geliyor kahvaltiya hazirlik yapiyorum belki kardeşimde gelir diye umut ediyorum ama annem gittiyse tabiki 🥲 M MissHayaLet
Günaydın canım gozunaydin,🤗

X