Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• Screenshot_20210926-002647_Chrome.jpg
    Screenshot_20210926-002647_Chrome.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 24
Sağol ablam çok iyisin anladım bunu tatlı dilli bir insanın kalbinde ne varsa ağzından da o çıkar iyi insanlar konuşmasından da belli oluyor anlıyorum ben 💙❤️🌹🌹
allah razı olsun gülüm , sen güzel bakmayı biliyorsun ondan , burada herkesin uslubu farklı ve bir o kadar güzel çok hoşuma gidiyor o yüzden rahatça kendim olabiliyorum çünkü herkes samimi ve samimiyeti hissediyor rabbim gönlümüze göre bir topik dolusu arkadaş vermiş hepimiz şanslıyızz:KK36:

allah razı olsun gülüm , sen güzel bakmayı biliyorsun ondan , burada herkesin uslubu farklı ve bir o kadar güzel çok hoşuma gidiyor o yüzden rahatça kendim olabiliyorum çünkü herkes samimi ve samimiyeti hissediyor rabbim gönlümüze göre bir topik dolusu arkadaş vermiş hepimiz şanslıyızz:KK36:
Kesinlikle öyle ablacım sağolsun buradaki herkes çok iyi kimse kimseyi hor görmüyor sıcak kanlilar 💙❤️💙❤️💙❤️😘😘😘

Mutlu haftasonlari kizlar 💕💕💕
Sanada ablacım💙💙
Pek sanmiyorum 😅burdakiler cok elalemci :)) 1 günlük emanet alalim desek, ailedeki bütün gelinlerin altinlarida bankada
Hadi ya kötü olmuş abla inşallah bir cozum bulursunuz yarın yorucu bir gün olacak senin için
Herkes günaydın yazsa zaten 10 sayfa oluyor. Bide hal hatır sordukmu etdimsana 20 sayfa o_O o_O o_O
Günaydın ve hal hatır kısmını geçersek baya kar ederiz geçmiş okumaktan😏
Okula gitmicem diye degil canim. Okul icin cok istekli. Orda da cok mutlu, ciktiginda da mutlu. Ama aksam bir sebep bulup nefesi kesilene kadar agliyor :KK43: mesela aksam uyku saati yaklaştı kartonlardan birsey yapmak istemisti babasida gec oldu dedi diye hungur hungur agladi
Alla alla niye öyle yapar ki acava okul da çok yorulup uykusu gelince mi bahanesi oluyor
Eki Görüntüle 2922042 Mavinin kızları zahmet olmadan rahmet olmaz diyoruz ve sporlarımizi adımlarımızı atıyoruz💙💙
Bir şeylerin değişmesi için konfor alanından çıkmak gerekir Oyuzden totolarimizi kaldiriyoruz bugün😂😂
@Tutaste53
Nehir6161 Nehir6161
@fantastikaaa
@Umutumut82
@Ytmz
C _CikiLeta
@bluegreeneyes
Ve mavi Liman (,nickini bulamadım ama mavi Liman olmalısın bu hafta canım😏😏💙💙
Hay maşallah canım
Kizlar kusura bakmayın bu hafta fazla espiri yapamiycam ilgilenmem gereken bı tskimim var çünkü😂😂
Lütfen sizde benim kızlarıma espiri yapmayın kimsenin kaçmasını istemem🤣🤣🤣
Satasmadan da tadı olmuyor be
ben alışamadım cebim de telefon taşımaya çıkarıp masa da bırakıp dolanıyorum arada geri alıyorum zaten yarısı dışarı sarkıyor ha düştü ha düşecek :)) 1100 adımı az geçmişim geceye kadar 1500 nasıl olacak yaavff
Bileklik al abla en rahatı
Bir fısıltı haberi der ki İki hafta diyet yap kırk yılın başı evdeki pantolonlu şeytana uy mübarek cuma günü ödül olarak pizza ye sonuç +800 :KK14:
Abi biz ömür boyu kabak , salata mi yemeye mahkumuz :kızgın:
Biz gibi şişko olma potansiyeli olanlar kabak ve salataya mahkum abla , ödem yapmıştır o bu kaç güne gider
Bugun disaridaydim yeni geldim kizim hastalandi doktora goturduk sonra alisveris derken yeni eve geldim atladigim birsey olursa hatirlatin lutfen olurmu @Zipzip- Cordelia Cordelia E Elif_Eylul
@madamhd canim sagolsun hatirlatmis teşekkür ederim 😘
Çok geçmiş olsun canım
Aynı gün 16.000 küsur adım attım ama :KK43: oy başıma gelenler :mad:
Wowww
Kac dilim pizza abla 1 dilimse yaninda salata varsa ve sporda varsa kilo yapmaz ama bende kesinlikle porsiyon kontrolu yok bir yiyince bitene kadar yiyiyorum sonra gelsin kilolar 🙈
O bende de yok koca pizzayı ve yanında kolasini rahatlıkla yerim😱
Ömrümde goremem bu rakamı
2 haftada 8 bin mesaj yazmisiz takimda bu kadar hareketli değildik gunluge gecince ne değişti acaba 😅😅😅
Tebdili mekanda ferahlık var dedikleri bu olsa gerek kaptanım değişiklik bize iyi geldi
Bende simdi kahve icmeye gidiyorum söylersin yazmasinlar gerci kardesim yok laklak yapmaya:ukala:
Eminim beni çok dinlerler 🤣
cocuklara dus aldirirken kac adim atabilirsin canim benimmm 🤭🤭🤭🤭 ayy gul gul oldum
🤣🤣🤣
Eki Görüntüle 2922252

eveeettt kirmızı takımmm haydi bakalimm gelsinn spor ve yuryus resimlerriii

:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:
Benim de böyle manzaram olsa keşke otoban kenarında yürüyorum ben 🤣🤣araba uğultusu ile çok romantik
Ayy abla cogu insan apartmanda oturuyor ama kurallara uymuyor ki
Konyaya gittik ya kuafore girdik tam çıkacaz 5 dakika once yukarıdan su döktüler neyse ki biz çıkarken denk gelmedi 🤭🤭
Bir gün bi kaç arkadaş toplandık bahçede cay birşeyler hazırladık iciyoruz . sağolsun komşumuzun biri üstümüze sofra bezi silkeliverdi 😒
Benim bünyem ona da alisti cnm ya. Zorla iciyorm. Bal gibi zaten kivami zor geciyor bogazimdan. 5-6 saat olmustur iceli ama tık yok malesef.
Bekunis denesene canım
Ağrıdan öleceğim heryerim ağrıyor. Biri benim yerime yürüsün. 🥺
Son zamanlarda çok yordun kendini aman dikkat et canım bağışıklığn düşmesin

Sanada ablacım💙💙

Hadi ya kötü olmuş abla inşallah bir cozum bulursunuz yarın yorucu bir gün olacak senin için

Alla alla niye öyle yapar ki acava okul da çok yorulup uykusu gelince mi bahanesi oluyor

Hay maşallah canım

Biz gibi şişko olma potansiyeli olanlar kabak ve salataya mahkum abla , ödem yapmıştır o bu kaç güne gider

Çok geçmiş olsun canım

Wowww

Tebdili mekanda ferahlık var dedikleri bu olsa gerek kaptanım değişiklik bize iyi geldi

🤣🤣🤣

Benim de böyle manzaram olsa keşke otoban kenarında yürüyorum ben 🤣🤣araba uğultusu ile çok romantik

Bir gün bi kaç arkadaş toplandık bahçede cay birşeyler hazırladık iciyoruz . sağolsun komşumuzun biri üstümüze sofra bezi silkeliverdi 😒

Bekunis denesene canım

bu gün dedim ben akıllı saat istiyorum diye baba oğul sanki dayanıp takacaksın da dedi , çok nadiren şifa niyetine amatis taşlı kolye takabiliyorum ya ondan dediler:)oğlan yazın bana almak istedi yok dedim ben takamam onu, daralırım dedim :KK43:
telefon taşımaktan daha rahat olacağı kesin

Sanada ablacım💙💙

Hay maşallah canım

Çok geçmiş olsun canım

Wowww

🤣🤣🤣

Bekunis denesene canım

Teşekkür ederim canim ❣️

bu gün dedim ben akıllı saat istiyorum diye baba oğul sanki dayanıp takacaksın da dedi , çok nadiren şifa niyetine amatis taşlı kolye takabiliyorum ya ondan dediler:)oğlan yazın bana almak istedi yok dedim ben takamam onu, daralırım dedim :KK43:
Ozamab telefonu boynuna asican abla images (1).jpeg

Oy kıyamam ilkgozagrim😊😁pirt diyver yavrum bir pırt bin doktara bedel demiş atalarımız ya🤣🤣🤣
😅
25 Eylül menü

16.30 1 kırmızı elma

17.55 kırmızı mercimek çorbası
100 gr kırmızı et ve daha da azdı

2,5 lt su

Spor yok adım paylaşırım birazdan

@Zipzip- E Elif_Eylul @TekrarDene
Kız bu ne ne yedin sen hiç birşey böyle olmaz. Birşeyler yemen lazım .
Ağrıdan öleceğim heryerim ağrıyor. Biri benim yerime yürüsün. 🥺
Ne oldu gülüm 😔

Cok rahatlik gun icinde nekadar adim attigini goruyorsun bu insani gaza getiriyor 10-15 bin yapmaya calisiyorsun
Nabzini ölçüyor gece uyku kaliteni gosteriyor bir cok ozelligi var bende buraya geldikten sonra aldim cok memnunum bana cok iyi geldi

X