Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun
Hindi füme mi o çok severim
Benim oruç 12.00 de bitiyor.

Günaydın maşallah Allah nazarlardan saklasın. Artık kızın izin verdiği zamanlarda spor yaparsın

Çok şükür iyi olmanıza sevindim. Topuğunda geçer inşallah Çok şükür bende iyiyim

Günaydın maşallah Allah nazarlardan saklasın. Artık kızın izin verdiği zamanlarda spor yaparsın
Teşekkür ederim uzun suredir bir şey yapmayınca birden atlamayayım dedim Leslie ye de. Tutulur kalırım bi de bebeme bakanım yok. Zamanla arttırcam inşallah
Öyle özledim ki hareket etmeyi yürüyüş yapmayı beni bi dağ başına bıraksalar da havayı içime çeke çeke yürüsem keşke

canım çalışıyor muydun? evden çıkarken yanına bi kepekli sandviç alsaydın bari çok tatlışlı olmuş kuzu

Nasilsin canim diuet nasil gidiyor?
deneyler devam ediyı canım ama adım iyi atıyorum haftada 3-4 gün o yüzden bari sarı takımda olayım dedim
sen de acaba dışarıda mı omlet vs yesen cnm haftada 1 olsun dışarda kahvaltı yapsanız bak eşin de görevdeymiş

Günaydın kızlar ❤
Günaydın kızlar
Günaydın kızlar
Günaydın kızlar
Günaydın hayırlı sabahlar
Günaydııın

Zipzip- nasılsın canım iyimisin? Dedenler geldimi bugün ? Amcanlar nasıl?
İyiyim canim sen nasilsin
Annemler koye gitti
O yuzden gelen giden yok simdilik ama saat 11.30 dan sonra bakmak lazim
Günaydın canim afiyet olsun ❤
Günaydin canim ❤
Bebegin daha cok kucukmus Allah bagislasin
Yediklerine dikkat ederek kilo verirsin
birde sezeryan doğum yaptiysan spor icin 6 ayi beklemelisin
İşlerim çok bebem
Kolay gelsin canim
Elif kaptanim maviden misin
Evet canim mavideyim sende mavissin bu hafta

Günaydın....bol yağmurlu bereketli gün başladı...ins az kalorili bol bol hareketli olur
Günaydın kızlar

Günaydııın

Yaa katilinca cok stres yapiyorum
Evde de az iyince trip atıyorlar:)
aynen kızım bak srnin sevdiğinden yaptım baban sevdiğin tatlıdan almış aa bu zeytinyağlı ye bak memleket tereyağı ye

Günaydııın

aynen kızım bak srnin sevdiğinden yaptım baban sevdiğin tatlıdan almış aa bu zeytinyağlı ye bak memleket tereyağı ye
Yaa benimliler zayif dusup hasta olcam diye korkuyorlar kucukken cok hasta olurdum :))
Birde evde en zayif benim belki oda etkiliyor olabilir 55 kiloyken daha ne diyeti yapiyorsun diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…