Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yok nüfus kağıdında yanlış yazmış aslında Turgut Özal'ın vefat ettiği gün doğmuş ama Ekim yazmışlar kimliğe

Hepinize günaydın kızlar
Hani şurda en usteki mesaji neden alıntıladın

Iyiyim sen nasilsin
İyiyim bende çok şükür. Bekliyorum ne gelen var ne giden Eylül nasıl? Daha daha nasılsınız? Saat kaçta gidecen Ayşeye? Ay bi mesajda çok soru sordum. Bunları tek tekde sora bilirdim

Günaydın hanımlar
Kahvaltıda wasayı denedim tek başına tatsız tuzsuz yavan ama diğer yiyeceklerle beraber yiyince güzel oluyor..
Ben 2 tane koydum ama baktım 1 Tane yetince diğerini kaldırdım..
2 wasa=1 dilim ekmekmiş..
Paketi genelde 20 lira içinde 20-25 tane var..
Ara öğün ve kahvaltılarda tüketilebilir bence..

Eklentiler

• 54C0B4C3-D2A3-4521-9CEA-20410CA9F7C8.jpeg
    109,2 KB · Görüntüleme: 21
Afiyet olsun canım . Bende alıp denemeyi düşünüyorum. Hiç yemedim. Çıkınca alırım artık. Sen nasılsın ? Çocuklar nasıl oldu?

Afiyet olsun canım . Bende alıp denemeyi düşünüyorum. Hiç yemedim. Çıkınca alırım artık. Sen nasılsın ? Çocuklar nasıl oldu?
Sağol canım.. Çocuklar iyi hamd olsun bende iyiyim ama dün akşam topuk altımda ağrı başladı şimdi pek rahat basamıyorum.. sebebini anlayamadım..
bence al kalorisi düşük hem doyurucu diyorum ya 1 tane beni doyurdu yani yarım dilim ekmekle doymuş gibi oldum..
wasayla fit tatlı tarifleri var onları da deneyeceğim ileri günlerde..
Sen nasılsın

İyiyim bende çok şükür. Bekliyorum ne gelen var ne giden Eylül nasıl? Daha daha nasılsınız? Saat kaçta gidecen Ayşeye? Ay bi mesajda çok soru sordum. Bunları tek tekde sora bilirdim
Insallah gelmez gelecek olanda
Iyiyim bende simdi temizlik yapcam ayseye 3ten sonra gitcem

Afiyet olsun canım

Günaydın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…