Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın hanımlar 🧡🧡🧡
Kahvaltıda wasayı denedim tek başına tatsız tuzsuz yavan ama diğer yiyeceklerle beraber yiyince güzel oluyor..
Ben 2 tane koydum ama baktım 1 Tane yetince diğerini kaldırdım..
2 wasa=1 dilim ekmekmiş..
Paketi genelde 20 lira içinde 20-25 tane var..
Ara öğün ve kahvaltılarda tüketilebilir bence..
Afiyet olsun 😋
Hindi füme mi o çok severim 😍
Benim oruç 12.00 de bitiyor. :KK53:

Günaydın kızlar :KK54:
Koca bir bardak suyla güne başladım 😌
Yalnız Adım konusunda size yetişemem sanırım ben. Kızım var 4 aylık. Atak haftasında. Uyku muyku hak getire 😅
Uzun süredir spor be yürüyüş de yapmıyorum. Bugün 15 dakika Leslie yapayım diyorum akşam yatmadan 🙄
Günaydın❤️ maşallah Allah nazarlardan saklasın. ❤️ Artık kızın izin verdiği zamanlarda spor yaparsın 🤭

Sağol canım.. Çocuklar iyi hamd olsun bende iyiyim ama dün akşam topuk altımda ağrı başladı şimdi pek rahat basamıyorum.. sebebini anlayamadım..
bence al kalorisi düşük hem doyurucu diyorum ya 1 tane beni doyurdu yani yarım dilim ekmekle doymuş gibi oldum..
wasayla fit tatlı tarifleri var onları da deneyeceğim ileri günlerde..
Sen nasılsın 😍
Çok şükür iyi olmanıza sevindim. Topuğunda geçer inşallah 💕 Çok şükür bende iyiyim ❤️

Günaydın❤️ maşallah Allah nazarlardan saklasın. ❤️ Artık kızın izin verdiği zamanlarda spor yaparsın 🤭
Teşekkür ederim 😍 uzun suredir bir şey yapmayınca birden atlamayayım dedim Leslie ye de. Tutulur kalırım bi de bebeme bakanım yok. Zamanla arttırcam inşallah ☺️
Öyle özledim ki hareket etmeyi yürüyüş yapmayı:110: beni bi dağ başına bıraksalar da havayı içime çeke çeke yürüsem keşke:KK53:

10 Aralık cuma
Sabah yok
13.00 latte 1 Elmalı kurabiye
15.00 nescafe şekersiz
20.00 1 dilim çikolatalı kek 2 mercimek köftesi

22.30 1 bardak muzlu süt
Spor yok biraz saçma bir gün oldu ya gün oldu nasıl geçirdim bilmiyorum
1,5 litre su
Zipzip- Zipzip- @60kiloyum
canım çalışıyor muydun? evden çıkarken yanına bi kepekli sandviç alsaydın bari :KK43: çok tatlışlı olmuş kuzu :KK43:

Nasilsin canim diuet nasil gidiyor?
deneyler devam ediyı canım :KK70: ama adım iyi atıyorum haftada 3-4 gün o yüzden bari sarı takımda olayım dedim 🤗
sen de acaba dışarıda mı omlet vs yesen cnm haftada 1 olsun 🤔 dışarda kahvaltı yapsanız bak eşin de görevdeymiş 🤗

Günaydın kızlar ❤💙💛
Günaydın kızlar 💙❤️💛💚💜🧡
Günaydın kızlar 💕
Günaydın kızlar 🤗💕
Günaydın hayırlı sabahlar ❤️💛💙
Günaydııın 😍

Zipzip- Zipzip- nasılsın canım iyimisin? Dedenler geldimi bugün ? Amcanlar nasıl? 😅🤣
İyiyim canim sen nasilsin
Annemler koye gitti
O yuzden gelen giden yok simdilik ama saat 11.30 dan sonra bakmak lazim 🙈🙈
Günaydın hanımlar 🧡🧡🧡
Kahvaltıda wasayı denedim tek başına tatsız tuzsuz yavan ama diğer yiyeceklerle beraber yiyince güzel oluyor..
Ben 2 tane koydum ama baktım 1 Tane yetince diğerini kaldırdım..
2 wasa=1 dilim ekmekmiş..
Paketi genelde 20 lira içinde 20-25 tane var..
Ara öğün ve kahvaltılarda tüketilebilir bence..
Günaydın canim afiyet olsun ❤
Günaydın kızlar :KK54:
Koca bir bardak suyla güne başladım 😌
Yalnız Adım konusunda size yetişemem sanırım ben. Kızım var 4 aylık. Atak haftasında. Uyku muyku hak getire 😅
Uzun süredir spor be yürüyüş de yapmıyorum. Bugün 15 dakika Leslie yapayım diyorum akşam yatmadan 🙄
Günaydin canim ❤
Bebegin daha cok kucukmus Allah bagislasin
Yediklerine dikkat ederek kilo verirsin
birde sezeryan doğum yaptiysan spor icin 6 ayi beklemelisin
İşlerim çok bebem 😘
Kolay gelsin canim🥰
Elif kaptanim maviden misin
Evet canim mavideyim sende mavissin bu hafta 💙💙

Günaydın....bol yağmurlu bereketli gün başladı...ins az kalorili bol bol hareketli olur
Günaydın kızlar ❤️💙

Günaydııın 😍

Yaa katilinca cok stres yapiyorum
Evde de az iyince trip atıyorlar:)
aynen kızım bak srnin sevdiğinden yaptım baban sevdiğin tatlıdan almış aa bu zeytinyağlı ye bak memleket tereyağı ye 😂

Günaydııın 😍

aynen kızım bak srnin sevdiğinden yaptım baban sevdiğin tatlıdan almış aa bu zeytinyağlı ye bak memleket tereyağı ye 😂
Yaa benimliler zayif dusup hasta olcam diye korkuyorlar kucukken cok hasta olurdum :))
Birde evde en zayif benim belki oda etkiliyor olabilir 55 kiloyken daha ne diyeti yapiyorsun diyorlar 😅😅😅😅

X