Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herkes sinir olur bence kural olmali silkelenmemeli yada yatak odasi cami gibi arka taraflara gelen camlardan belki
Bizim burda yasak banyo paspasini duşun içine sofra bezini balkonun icine silkeliyorum kendi evim temiz olsun baskasinin evi kimene algisindan hoslanmiyorum bakinca cok buyuk kul hakki
kural varmış zaten de uyan yok eşim daha önce yönetici olan kendi iş yerinde ki kişiye söylemiş o da tek kurtuluş cam balkon yaptır kapat balkonu demiş :)) ben de bazen sofra bezi kullanıyorum ceviz v.s. kırarken sıçrıyor kıracaktan mutfak lavabosuna sirkeliyorum , akşam 9, 5-10 dan sonra halı olmayan yere basacaksam terliğimi çıkarıyorum , süpürgeyi öğlen 12 den sonra açıyorum akşam lavabo kapılarını hırsız gibi açıp kapatıyorum , kul hakkıdır hepsi aynen dediğin gibi bazen tepem atıyor diyorum ki allahım tek müslüman biz miyiz da bu tepemdekiler gavur mu gürültüden uykudan sıçrayıp kalkıyorum ( önceki evde oluyordu) :rolleyes:

kural varmış zaten de uyan yok eşim daha önce yönetici olan kendi iş yerinde ki kişiye söylemiş o da tek kurtuluş cam balkon yaptır kapat balkonu demiş :)) ben de bazen sofra bezi kullanıyorum ceviz v.s. kırarken sıçrıyor kıracaktan mutfak lavabosuna sirkeliyorum , akşam 9, 5-10 dan sonra halı olmayan yere basacaksam terliğimi çıkarıyorum , süpürgeyi öğlen 12 den sonra açıyorum akşam lavabo kapılarını hırsız gibi açıp kapatıyorum , kul hakkıdır hepsi aynen dediğin gibi bazen tepem atıyor diyorum ki allahım tek müslüman biz miyiz da bu tepemdekiler gavur mu gürültüden uykudan sıçrayıp kalkıyorum ( önceki evde oluyordu) :rolleyes:
Ne sacma ustteki silkeleyecek diye cam balkon yaptiricam 😳🙈

Sağol canım bugün daha iyiyim hamd olsun. Oda grip hala, sağa sola gidiyoruz eşimle yıllık izne çıktı isleirmiz var mecbur eve kayınvalideme bırakıyoruz hem hasta olduğu için hemde bana düşkün bensiz onlarla bile durmuyo agliyo iki gündür biraz laf isitiyorum açıkçası. Gerci kadında haklı bunaliyo kaç Yasina geldi küçük çocuğa bakmak zor. Bugün gittik gorumcemle resim çektirdik kimlikleri değiştiricez salı günü,bu aksamda komşunun düğün vardı e oraya gittik takıyı bekledik goturmedim yanımda hasta diye eve geldik yine bı ton laf isittim gorumcemede kizdi baya misafirde vardı onalrin yanında .. laf isitiyoz anca napalim.
çok geçmiş olsun gülüm de mecbur yapılacak işler varken çaresiz bırakıyorsun çocuğu
iyi tarafından bak görümcene de kızmış ya kızı gelini demiyor ayrım yapmıyor senin kv adil kadın

Menum gelsin

Sabah:KK55:30
Sucuklu yumurta (2 dilim sucuk,1 yumurta)
3 şerit tel peynir
Domates
Salatalık
Biber
5-6 çatal soslu biber sote

16:00
Çeyrek haşlanmış mısır

19:30
1 servis kaşığı pirinç pilavı
2 kepçe kuru fasulye
3 parça kuzu kaburga ve sebzeleri
Salata