Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hee hee sen
diğer mesajın alıntının için de diye buradan yazayım dedim , diğer türlü de gitmiyor dedin ya gülüm gider gider de senin istediğin kadar gitmiyor sanırım her gün böyle olmadığı sürece arada olabilir ,iştahı kapanır insanın detoks olsun midem dinlensin dersin o ayrı

25 Eylul Menü

Sabah 09.00
1 pogaca
Çay

Öğle 14.00
Yulafli yoğurt

Akşam 19.00

4 kaşık menemen
1 dilim ekmek

Ara 21.00

4 erik 1 porsiyon üzüm

25 Eylul Spor

15000 adim 1500 puan. Son dk yetişti.

zeyneppk Zipzip- E Elif_Eylul

Eklentiler

• Screenshot_20210926-000524_Samsung Health.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 14
Yok ablam her gün yapamam zaten böyle birden bire takatim kalmaz ev koca çocuklar derken doğru dürüst oturamıyorum sağol düşündüğün için altın kalpli insan

Yapma sen yine boşver konus olmazsa sert cikarsin sonra senin secenegi uygularsin
kız yok benim ki dilde , o yüzden kocam izin vermiyii dedim onun üstüne attım kimsenin yüzüne daha ayıp bu yaptığın utan bile dememişimdir, diyemem ki
gülüm kimseyi tanımıyorum bir tek yan komşuyla tanıştık watsaptan da yazdım daha da yazmam herkes kocaman okumuş insan ne denir ki daha

yavv anacım tamam kilonuz azcık ona göre yersiniz de cidden bu kadar yetti mi yarı aç yarı tok da olsa tok kalktın mı

Yok ablam her gün yapamam zaten böyle birden bire takatim kalmaz ev koca çocuklar derken doğru dürüst oturamıyorum sağol düşündüğün için altın kalpli insan
ayy iyi o zamannnnn
altın kalpli değilim gülüm hastalıktan çok çeken , kimse hastalanmasın ister hele de ilgi çağı çocuklarınız varken, son bahar virüsü şusu busu varken bünyeyi güçsüz düşürmeden zayıflamak lazım gülüm ondan şey ettirdimdiii:))))

Sağol ablam çok iyisin anladım bunu tatlı dilli bir insanın kalbinde ne varsa ağzından da o çıkar iyi insanlar konuşmasından da belli oluyor anlıyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…