Popüler Konu LenaG ile MasterFit

@askrhpozitif @sulisim @Aijoo L LADY VEGA dolunaydagel dolunaydagel @masal3487 Zipzip- Zipzip- @aypare ackerman @sardunya1038
💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
mavi takım hepimize şans getirsin kızlarrr :halay::halay::halay::nazar::nazar::nazar:

hepimiz için güzel, enerjik, pozitif, sağlıklı, az kalorili ve bol sporlu bir hafta olsun :eğlence::eğlence::eğlence:
kaçamak hakkımızı bugün kullandık bitti :süslü: bundan sonraki günler öğünlerimize ve adımlarımıza dikkat edelim :KK73::KK73::KK73:

kırmızı takım için de güzel, keyifli bir yarışma olmasını dilerim :KK68::KK68::KK68::KK75:
Mavi takıma seçilmişim 🤗💙 umarım harika bir hafta olur ❤️ 60kiloyum 60kiloyum kaptanım elimden geleni yapacağım 💪

Baklava ikram et çikolata falan onlarda dostane :super::KK66:
bizesalatayapr.jpg

İyi akşamlar ❤️💙❤️💙 bugün çok yorucu oldu benim için. Okuldan indim kızımı aldım oradan yürüyerek teyzeme geçtik bebeği alıp anneme gittim. Annemlere bir haftadır ugramiyordum bebeğim boğaz enfeksiyonu olunca babama geçer diye korktuk .
Sonra da bebeği anneme bırakıp kızımla çarşı gezmesi yaptık 🙂 bugün takımlara seçileceğimi anladığım icin telefonuma adım uygulaması yükledim ve cebimden hiç ayırmadim. Okulda özellikle sınıfta 1. Sınıflara dikte yaptırırken sürekli yürüdüğüm için öğle arasına kadar 3000 adım attım 🙂 şimdi bugünkü toplam adımımı görünce ben bile şok oldum ama tabi bugün ekstra yürümelerim çok oldu

@askrhpozitif @sulisim @Aijoo L LADY VEGA dolunaydagel dolunaydagel @masal3487 Zipzip- Zipzip- @aypare ackerman @sardunya1038
💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
mavi takım hepimize şans getirsin kızlarrr :halay::halay::halay::nazar::nazar::nazar:

hepimiz için güzel, enerjik, pozitif, sağlıklı, az kalorili ve bol sporlu bir hafta olsun :eğlence::eğlence::eğlence:
kaçamak hakkımızı bugün kullandık bitti :süslü: bundan sonraki günler öğünlerimize ve adımlarımıza dikkat edelim :KK73::KK73::KK73:

kırmızı takım için de güzel, keyifli bir yarışma olmasını dilerim :KK68::KK68::KK68::KK75:
Çok teşekkür ederim 💙💙 inşallah hepimiz bu hafta çok güzel eksilerle geleceğiz 💙💙

Canım zaten ben beyaz un giren birsey yiyemiyorum malum.. en fazla patates pirinç oluyor bazen 😉
canım gluten yüklemesine başladın mı kaç gün sonra test 😊
😍 elimden geldiğince yüricem canım 😎
Iyi geceler kizlar ♥️💙💛💙💛
iyi geceler kaptancım 😍
Evet sıkıntıdan valla ama bugün kendimi çok daha iyi hissediyorum🥰🥰

Tamam kaptanim😌🌹❤❤
😍 harika!
Rakibine tüyo verme :sus:
:KK70: hzlsel hzlsel kıız gel de çikolata detoksu tarifi ver mavi kaptana
Arkadas bana 1paket royboksmu ne varya ondan verdi vanilyali bisey ne ise yara hele o
çok güzel bi çay cnm çok faydalı bakınız;
rooibos çayı güney afrika kökenli bir çaydır. soğuk algınlığına iyi gelir. keyifli bir çaydır. sana verdiği muhtemelen kırmızı rooibostur. bir de yeşil rooibos var.
yeşil çaydan 2 kat daha fazla antioksidan içerir. kafeinsizdir. bağışıklık sistemi, alerji ve mide sorunlarını hafifletir, düzenli içimde cildi güzelleştirir vs.
😍

Sabah
1 haşlanmış yumurta domates salatalık 1 yk lor peyniri yarım dilim tb ekmeği

Ara yeşil çay

Öğle domates biber zeytinyağında pişirdim 4 yk yoğurt

Ara 2 hurma

Akşam salata 1 dilim tb ekmeği 4 köfte azıcık ketçap

Ara 1 mandalina 1 dilim ayva

Su 2.5 lt
Spor 12.633 adım

Screenshot_20211210_221817_com.huawei.health.jpg

60kiloyum 60kiloyum Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul

Evet menü paylasiyoruz ama adımlar yarin basliyor
Tamamdır canım yazıyorum bugün birkaç kaçamak var 😑

Kahvaltı 06.30
Salatalık domates ve yarım havuç
Bir parça peynir
2 haşlanmış yumurta
2 ceviz
Kekik çayı

Ara 10.30
1 avuç kuru dut
1 küçük mandalina
1 kutu süt

Öğle 12.40
1 kase haşlanmış tavuk baget
Bir kase salata
1 bardak ayran
2 etiform çörekotlu

Ara 15.30
3 ince dilim balkabağı tatlısı ( pekmezde pişirdim) üzerine 1yk tahin ve 2 dilim Beyaz çikolata

Arada iki kacamagim oldu annemlerde bir küçük un kurabiyesi ve 1 tepecik tobleron ve bir dilim çekme helva 😐😐😐 yazinca çok kötü oldu 😔

Akşam 19.00
Fırında palamut
Bol yeşillik
1 maden suyu

Suyumu bugün az içtim şimdi tamamlayacağım 🤗 adım sayim 10000 i geçmiş 💪 çok sevindim

X